OS X: wyłączyć CMD-H lub polecenie „Ukryj aplikację”?


19

I nigdy (celowo) ukryć aplikację z H, która mogłaby być odbicia dla każdej aplikacji ( np Finder ), ale jest to oczywiście złe podejście. Więc, jak możesz wyłączyć Hukrywanie aplikacji za jednym zamachem ? wprowadź opis zdjęcia tutaj


Człowieku, chciałbym, żeby istniał sposób na to, czego chce OP. Czy istnieje jakiś rodzaj wyrażenia regularnego umożliwiającego ponowne mapowanie skrótów „System” w ~ / Library / Preferences / .GlobalPreferences.plist, jak wskazał PO na zrzucie ekranu? Problem polega na tym, że skróty dołączają się do ciągów pozycji menu, ale polecenia zakończenia i ukrywania są zawsze poprzedzone nazwą aplikacji :(
Mac Cowell

Odpowiedzi:


11

Możesz użyć pliku private.xml takiego jak ten z Karabinerem (wcześniej KeyRemap4MacBook):

<?xml version="1.0"?>
<root>
  <item>
    <name>test</name>
    <identifier>test</identifier>
    <autogen>__KeyToKey__ KeyCode::H, VK_COMMAND | ModifierFlag::NONE, KeyCode::VK_NONE</autogen>
  </item>
</root>

2
Co jeśli chcę użyć klawisza do czegoś innego? VK_NONE oznacza, że ​​jeśli naciśniesz ten klawisz, aplikacje nic nie zobaczą.
user47093,

1
Kto odpowiedział na to, nie widzę użytkownika? Ale tak czy inaczej to był cholerny geniusz, tak długo nienawidziłem tego. I dodałem kilka z nich Hide {Stupid Thing} w System Prefs. Nigdy więcej. Dziękuję Ci!!!!!!!!!!!!!!!!
j_walker_dev

4

Oprócz zaakceptowanej odpowiedzi można to łatwo osiągnąć za pomocą BetterTouchTool.

Otwórz Preferencje BTT. Jeśli nie jest jeszcze zaznaczony, wybierz Gesty .

W obszarze Wybierz aplikację wybierz opcję Globalne .

Dodaj nowy skrót : Hi ustaw Trigger na Brak działania.

Gesty narzędzia BetterTouch

Zamknij okno Preferencje i Hpowinno być teraz wyłączone dla wszystkich aplikacji.

Minusem w porównaniu z przyjętą odpowiedzią jest to, że ta poprawka obejmuje uruchomienie aplikacji. Ponieważ jednak wielu użytkowników komputerów Mac już używa BTT w tle do innych celów, ta poprawka może zostać wykonana w ciągu kilku sekund i może być prostsza dla niektórych użytkowników.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.