Jakie aplikacje podcastów obejmują odtwarzanie ze zmienną prędkością? [Zamknięte]


20

Wiem o Astro Player . Jakieś inne aplikacje, które oferują zarządzanie podcastami i odtwarzanie ze zmienną prędkością?


byliby bardzo tym zainteresowani, często są zbyt powolni.
Jon

Przyspieszenie ich na komputerze może być bardzo łatwym sposobem na uzyskanie tego, ale prawdopodobnie nie to, czego szukasz.
Barfieldmv,

Odpowiedzi:


8

Jeśli wybaczysz „brak odpowiedzi” ...

Napisałem Taffy'ego, aby działał jako proxy między twoim urządzeniem z Androidem a dostawcą podcastów. Przyspiesza podcast, zanim podcatcher go pobierze. Istnieje kilka niepożądanych aspektów tego podejścia (między innymi hosting, a także niemożność zmiany prędkości odtwarzania podczas odtwarzania), ale używam go codziennie, aby słuchać kilku podcastów na moim Droidie z większą prędkością.

To wkrótce stanie się obselete.

Mój Droid korzysta z BeyondPod , wskazującego na podcasty Taffy, aby automatycznie pobierać wszystkie moje podcasty prosto na mój telefon w godzinach przed świtem. Budzę się każdego ranka (i od miesięcy - Taffy jest trudny w konfiguracji, ale stamtąd płynie dość płynnie) do bezproblemowych, „przyspieszonych” podcastów gotowych do pracy.


To brzmi świetnie. Czy prowadzisz Taffy gdziekolwiek, gdzie ktokolwiek mógłby z niego skorzystać? Sądzę, że strona, która przyspieszyła transmisje podcastów, mogłaby się zwrócić.
Matt Casto

Nigdzie go nie mam. Myślisz, że firma hostingowa by go powitała? Jest dość obciążający procesor (jak sądzę, może być dostrojony przez firmę hostingową). Następnie jest kwestia zależności od środowiska wykonawczego kodera LAME. Czy to uniemożliwiłoby gdzieś hosting? To pytania, na które nigdy nie miałem czasu odpowiedzieć. Największym problemem (do cholery jedynego IMHO) z Taffy jest konfiguracja. Byłoby naprawdę miło, gdyby ludzie mogli pominąć ten krok.
lanca

To jest świetne!
Matt

Wygląda na to, że taffy zostało zdezaktualizowane przez Presto taffy.codeplex.com/discussions/272356
Eugene Katz

Poprawny. Nie rozwijam już Taffy. Używam Presto całkiem szczęśliwie od ponad roku!
lanca

5

Istnieje OSplay, który twierdzi, że ma zmienną prędkość odtwarzania z kontrolą wysokości tonu, ale to 5 USD i wciąż jest to całkiem nowa aplikacja, więc wahałem się, aby spróbować.


Osplay stwierdza w swoim opisie, że nie pobiera podcastów.
Matt Casto,

FWIW, próbowałem ograniczonej wersji próbnej Osplay, która wymusiła zamknięcie podczas odtwarzania podcastu.
Matt Casto,

@Matt Casto: Nie wiedziałem, że pobieranie jest wymaganą funkcją. W takim przypadku będziesz szukał Podcatchera. Przeczytałem „Menedżer podcastów”, co oznacza większą kategorię, która obejmuje Podcatchery i odtwarzacze / programy list odtwarzania, których najprawdopodobniej użyłbyś, gdybyś dostał swoje podcasty poprzez synchronizację z iTunes, DoubleTwist lub ręczne przesłanie ich. Nie dziwię się, że OSplay okazał się flopem, przepraszam za złą rekomendację.
Matt

Nie ma problemu ... Jestem zaskoczony, że nie ma w tym momencie lepszych aplikacji do podcastów (łapaczy / graczy) na Androida. Do tej pory korzystałem z BeyondPod i uwielbiam funkcję SmartPlay, ale nie oferuje zmiennej prędkości.
Matt Casto,

Tak, też używam BeyondPod. Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej. Zaczynam poważniej patrzeć na DoggCatchera, ale jeszcze nie wykonałem skoku (chociaż nie robi to zmiennej prędkości). Czy używałeś DogCatchera?
Matt

4

Dzisiaj Presto weszło w otwartą wersję beta. Presto zapewnia usługę działającą w tle, która umożliwia innym aplikacjom odtwarzanie plików MP3 i Ogg Vorbis na urządzeniu z Androidem z większą lub mniejszą prędkością i / lub większą lub wolniejszą wysokością, dzięki czemu każda aplikacja może mieć zmienną prędkość odtwarzania, o ile użytkownik końcowy ma Zainstalowano Presto. Programiści muszą zmodyfikować swoją aplikację, aby Presto mogła być używana podczas odtwarzania dźwięku, a ja wypuściłem kod open source, aby niemal zastąpić Android MediaPlayer.

BeyondPod, DoggCatcher i PodTrapper pracowały ze mną w trakcie opracowywania, więc powinna mieć wersję, która może korzystać z Presto1

Myślę, że Astro Player Beta wzrośnie do 2x. Działa całkiem dobrze.


2
Tak, ale jak wspomniano w pytaniu, szukam gracza innego niż Astro. Osobiście uważam, że Astro Player jest bardzo brakuje.
Matt Casto,

7
Tak, Astro Player to świetna alternatywa dla Astro Player, ale czy zamiast tego rozważałeś wypróbowanie Astro Player?
Matt

czekaj ... edytowałeś swoje pytanie, aby je dodać, prawda? nie ma mowy, żebym tego nie widział po raz pierwszy ... jeśli tak, przepraszam, jestem ułomny.
brian


-1

Czy próbowałeś doubleTwist? Bardzo podobała mi się ta aplikacja muzyczna.


4
Pobrałem doubleTwist i nie mogę znaleźć żadnych opcji zmiany prędkości odtwarzania.
Matt Casto,

Och, rozumiem, chcesz sprawić, żeby mijało szybciej.
Dmitriy Likhten


-2

na dzień dzisiejszy nie ma aplikacji na Androida, która obsługuje zarządzanie podcastami i odtwarzanie ze zmienną prędkością.


Skąd. Pytanie prowadzi do Astro Player, który obejmuje odtwarzanie ze zmienną prędkością i zarządzanie podcastami.
Jon Galloway,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.