Blokowanie połączeń za pomocą wiadomości głosowej?


18

Czy ktoś zna blokadę połączeń, która pozwoli Ci utworzyć wiadomość głosową dla zablokowanych połączeń?

Chcę blokować połączenia z ukrytych numerów. Prawie zawsze są to sprzedawcy, więc chcę je po prostu zablokować, ale może od czasu do czasu ktoś bez złych zamiarów dzwoni z linii z ukrytym numerem.

Chcę, aby aplikacja faktycznie odebrała połączenie, ale nie mów mi o tym. Następnie powinien odtworzyć utworzony przeze mnie plik dźwiękowy, a następnie się rozłączyć.

Pozwoli mi to powiedzieć osobie po drugiej stronie, że właśnie ją zablokowałem, aby pozbyć się sprzedawców i że jeśli nie są taką „osobą”, powinni po prostu użyć SMS-a.

Wiem, że niektóre aplikacje pozwolą Ci wpisać tekst, który zostanie wysłany do zablokowanych dzwoniących, ale ponieważ prawie nigdy nie będzie to telefon komórkowy, ale stara linia stacjonarna z zablokowanym numerem, to niewiele pomoże.

Jeśli nikt nie wie o aplikacji, która pozwoli mi to zrobić, będę musiał zrobić to dla siebie, ale pomyślałem, że lepiej najpierw zapytam.


zapytaj swojego przewoźnika? mogą mieć usługę blokowania połączeń i pocztę głosową; może być w stanie skonfigurować ukryte numery, aby przejść bezpośrednio do poczty głosowej.
Lie Ryan,

nie, zapytałem już. Poza tym nie chcę, aby połączenia trafiały do ​​mojej zwykłej poczty głosowej, ponieważ nie powie im, dlaczego się tam dostali, a mój operator nie obsługuje wielu wiadomości głosowych.
Mathias Nielsen,

2
Możesz być w stanie coś zrobić za pomocą Google Voice. Możesz dostosować wiadomość wychodzącą na podstawie kontaktów lub grup kontaktów. Możesz ustawić domyślną wiadomość dla osób blokujących ich liczbę.
ale

niestety, nie ma głosu google. Nie w USA :)
Mathias Nielsen,

1
Żadna aplikacja nie może wysyłać dźwięku do połączeń (sprawa z chipem). Byłoby to możliwe tylko dzięki poczcie głosowej
Seth Hikari,

Odpowiedzi:


3

Znalazłem taki, który robi to tylko w zeszłym tygodniu. Sprawdź http://www.youmail.com . Jest to aplikacja, którą pobierasz, ale możesz nią zarządzać ze swojej witryny. Możesz nagrywać różne pozdrowienia dla różnych osób; rodzina, biznes i główny powód, dla którego go dostałem .... numer został rozłączony dla osób, z którymi NAPRAWDĘ nie chcę rozmawiać! Mam również wiadomość dotyczącą zablokowanych identyfikatorów, która mówi im, że ich nie akceptuję i odblokowuję ich numer. I ... jest ZA DARMO :)


1
Wygląda jak świetna usługa, ale jak dotąd tylko USA. A przynajmniej tak to wygląda. W każdym razie mój numer telefonu nie zostanie uznany za prawidłowy. W każdym razie nie ma wsparcia w moim kraju.
Mathias Nielsen

Możesz spróbować Hullomail, aby sprawdzić, czy jest dostępny, ponieważ ma podobne rzeczy. Nie wiem jednak, czy można tak powiedzieć, gdy dzwonisz w locie.
Jeeva,

to już nie jest za darmo (5 USD / mc)
Steve V

0

Nigdy o tym nie słyszałem - jest to nieco niespotykane, blokuje ukryte numery i ładuje plik dźwiękowy i odtwarza go, co nie pozwala na blokowanie numeru w pseudo-kodzie przez większość aplikacji blokujących połączenia, byłoby to coś takiego:

if incoming_number is on block_list
   send reject_call
else
   allow

Teraz, jeśli to, co mówisz, jest to - aby odtworzyć plik dźwiękowy, oznaczałoby to, że nadchodząca zablokowany numer miałby Open Handset w którym Android będzie informowała istnieje połączenie przychodzące, a re-route odtwarzanie pliku dźwiękowego głośnikowi, technicznie rzecz biorąc, jest to dość trudna rzecz!

Ale jest aplikacja do robienia czegoś, czego szukasz - „Private Stop” -

Nikt nie lubi odbierać połączeń „prywatnych” lub „ukrytych”, możesz użyć funkcji Prywatne zatrzymanie, aby zablokować uciążliwych rozmówców, handlowców, prześladowców i każdego, kto ukrywa swój numer. Funkcja Private Stop blokuje połączenie i przekazuje dzwoniącego do poczty głosowej, abyś mógł zdecydować, czy chcesz komunikować się z „ukrytym” rozmówcą, czy nie


Jak stwierdził jeden z komentatorów powyżej - Żadna aplikacja nie może wysyłać dźwięku do połączeń (sprawa z chipem). I dlaczego głosowanie negatywne, ponieważ OP wyraźnie prosi o coś technicznie niemożliwego i wskazał alternatywę. Mimo to nikt nie zadowala ludzi jak w „CHCĘ” tupiąc nogami jak pięciolatek rzucający napad złości
t0mm13b

0

Google Voice pozwala to zrobić.

Możesz wykonać do czterech różnych nagrań z automatyczną sekretarką i określić, kto zostanie skierowany do którego, a dzwoniący automatycznie zostanie przekierowany na pocztę głosową, bez dzwonienia telefonu.

Musisz skonfigurować ustawienia na stronie http://voice.google.com , ale potem aplikacja udostępni Ci nawet zgrabny widżet, który transkrybuje Twoje wiadomości głosowe!


OP wskazał w powyższym komentarzu pod odpowiedzią Eliazary, że Google Voice jest tylko dla USA, a OP jest poza USA :)
t0mm13b

2
-_- To wciąż cenna odpowiedź na to pytanie, prawda? Być może niektórzy Amerykanie zadają to samo pytanie.
rm-vanda,

-2

Cóż, jedyną rzeczą, która blokuje połączenie przychodzące do twojego telefonu (nigdy o tym nie wiesz, nie pojawia się nigdzie) i przekazuje wiadomość dzwoniącemu, który blokuje ich numer, informując, że istnieją ograniczenia połączeń, to „Baza rodzinna” z Verizon, ale kosztuje 5 USD / miesiąc. Tak, to trochę za dużo wydawać miesięcznie, aby mieć tę „wygodę”, wydaje mi się, że to jedyny sposób, aby dowiedzieć się, jak zadbać o te połączenia.

Użyłem aplikacji o nazwie „Filtr połączeń”. Ta aplikacja nie powiadamiałaby cię o próbie połączenia, a to, co mi się podobało, to po prostu „rozłączenie” i brak połączenia z pocztą głosową. Ale ponieważ mam aktualizację „Jellybean”, myślę, że aplikacja jeszcze tego nie obsługuje, więc dostałem „darmowy miesiąc” okresu próbnego „Family Base”, dopóki nie znajdę aplikacji, która nie wysyła połączenia do poczty głosowej lub aktualizacji aplikacji „Filtr połączeń” w celu obsługi aktualizacji 5. + Jellybean.

Mam nadzieję, że to komuś pomoże, ale nie mogę udzielić ostatecznej odpowiedzi, czy działa poza USA.


Do Twojej wiadomości, 5. + to Lollipop, nie JellyBean ... czy masz na myśli wersję aplikacji? W każdym razie, czy możesz podać link „Filtr połączeń” w Sklepie Play? Czy to ta aplikacja ? Wydaje się bardziej przydatny niż rozwiązanie Verizon / US tylko dla użytkowników ogólnych.
Andrew T.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.