Dlaczego nie mogę pobierać gier, aplikacji itp. Z żadnej witryny poza oficjalnym Android Market?


20

Za każdym razem, gdy próbuję pobrać dowolną grę, którą kocham z dowolnej witryny oprócz Android Market, mój telefon mówi mi, że ustawienia są ustawione tak, aby nie zezwalać na uruchamianie nieznanych aplikacji na moim telefonie.

Nawiasem mówiąc, mam HTC Destiny. Nie mam na to książki. Gdyby ktokolwiek mógł mi pomóc, byłbym bardzo wdzięczny. Jeszcze raz dziękuję każdemu, kto może pomóc. Jestem totalnym nowicjuszem w świecie Androida, ale myślę, że będę fanem, jeśli uda mi się wymyślić kilka rzeczy !! Lol.

Odpowiedzi:


27

Możesz zezwolić swojemu urządzeniu na instalowanie aplikacji nierynkowych, przechodząc do „Ustawienia”> „Aplikacje” i zaznaczając „Nieznane źródła”. Powinno to pozwolić na zainstalowanie aplikacji nierynkowych, chociaż menu ustawień może się nieco różnić.

Po włączeniu sprawdź to pytanie, jeśli potrzebujesz więcej informacji.

Jeśli korzystasz z AT&T w USA, powinieneś sprawdzić to pytanie .


8

W zależności od sieci telefonicznej, z której masz telefon, powinieneś być w stanie zmienić to ustawienie (uważam, że AT&T w USA nie pozwala na zmianę tego ustawienia).

Przejdź do ustawień w telefonie (na ekranie głównym naciśnij, Menua następnie wybierz Ustawienia

Z menu Ustawienia wybierz Aplikacje

Na tym ekranie powinieneś zobaczyć pole wyboru oznaczone Nieznane źródła Zezwalaj na instalowanie aplikacji nierynkowych Jeśli usuniesz zaznaczenie z tego pola, możesz być w stanie zainstalować dowolne aplikacje, które chcesz.


4

Możesz przejść do „Ustawienia” -> „Aplikacje” i upewnić się, że opcja „Nieznane źródła” jest zaznaczona. Następnie powinieneś być w stanie zainstalować aplikacje, które nie są z rynku.


Heh wygląda na to, że opublikowaliśmy w tym samym czasie!
GAThrawn

@GAThrawn Ty i ja mieliśmy 6 sekundową różnicę :)
Daniel

Wymiana
stosów
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.