Kiedy mój tablet otrzyma aktualizację Androida 3.x (Honeycomb)?


10

Android 3.0 (Honeycomb) został wydany w lutym 2011 r., Ale nie wszystkie urządzenia, które otrzymają tę aktualizację, jeszcze go otrzymały. Każdy producent i przewoźnik musi dodać własne modyfikacje, zanim będzie można je oficjalnie wydać. Wersje 3.1 i 3.2 zostały również wydane.

Zobacz też:


Plaster miodu (wer. 3.0) to wersja systemu Android na tablety. Gingerbread (wersja 2.3.3) to najnowsza wersja dla telefonów.
LeoB

Odpowiedzi:


5

Ta wiki społeczności wymienia wszystkie znane i plotkowane daty dotyczące urządzeń. Jeśli masz aktualizację, postępuj zgodnie z ustalonym formatem i następującymi wskazówkami:

  1. Utrzymuj telefony w kolejności alfabetycznej, podając producenta i model
  2. Określ, czy data jest potwierdzona czy pogłoska i link do źródła
  3. Jeśli istnieje nieoficjalna wersja, link do strony, z której można ją pobrać

Jeśli nie masz wystarczająco wysokiego wyniku reputacji, aby edytować wiki (obecnie 100), zostaw swoją sugestię w komentarzu lub odpowiedzi, a ktoś zaktualizuje listę.

Tabletki

3.0

Uwaga: obecnie nie wiadomo, czy którykolwiek tablet, który został wydany z wersją Androida starszą niż Honeycomb, kiedykolwiek zobaczy oficjalną wersję Honeycomb. Potwierdzenie

Samsung Galaxy Tab

3.1

ASUS Eee Transformer TF101

  • Wysyłka z 3.1

Google TV

Motorola Xoom

3.2

Dell Streak 7

HTC Flyer

  • Oficjalny: grudzień 2011 r., Począwszy od europejskich modeli GSM ( potwierdzony )

Motorola Xoom

Telefony

Uwaga: obecnie nie wiadomo, czy jakikolwiek telefon kiedykolwiek zobaczy oficjalną wersję Honeycomb. Google wyraźnie stwierdził, że :

Android 3.0 to nowa wersja platformy Android, która jest specjalnie zoptymalizowana dla urządzeń z większymi ekranami, w szczególności tabletów.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.