Jak uzyskać szybki dostęp do zwykłych fragmentów tekstu?


9

Wypełniając drugi dzień zakupy online za pośrednictwem przeglądarki, zasysało mi to, że muszę ręcznie wpisać swój adres e-mail, adres, kod pocztowy itp. Nawet numer karty kredytowej (choć zdaję sobie sprawę, że są to związane z bezpieczeństwem).

Czy istnieje sposób na przechowywanie często używanych fragmentów tekstu w celu szybkiego i łatwego wycinania i wklejania? Być może coś zintegrowanego za pomocą miękkiej klawiatury i kombinacji klawiszy?

Odnosi się to trochę do udostępniania (poprzez menu udostępniania) bezpośrednio do własnego adresu e-mail , ale chcę, aby mój adres e-mail był dostępny z dowolnej aplikacji.Wygląda na to, że zarówno twoje pierwsze pytanie, jak i przykład, w jaki sposób chcesz go użyć, brzmią dokładnie tak samo (ale brzmią nieco inaczej) jak poprzednie pytanie android.stackexchange.com/questions/3117/…
GAThrawn

Pytania są bardzo podobne, ale szukanie rozwiązania umożliwiającego wprowadzenie adresu e-mail w porównaniu z rozwiązaniem umożliwiającym wprowadzenie wszystkich danych formularzy, w tym bezpiecznych danych, takich jak numer karty kredytowej, to rozróżnienie, które moim zdaniem jest wystarczająco różne, aby uzasadnić osobne pytanie.
Matt

Odpowiedzi:5

W celu szybkiego dostępu do twojego adresu e-mail Zgadzam się z Lie Ryan, wpisanie go do słownika użytkownika spowoduje wyświetlenie go jako automatycznej sugestii podczas pisania, jednak nie zrobiłbym tego dla bardziej poufnych informacji.

Dla bezpieczniejszej i jeszcze szybszej metody polecam korzystanie z Dolphin Browser HD z wtyczką LastPass . LastPass pozwala bezpiecznie zapisać dane logowania i hasło użytkownika, a także różne profile z adresami i numerami kart kredytowych. Dzięki tej konfiguracji możesz wypełnić cały formularz jednym kliknięciem. Jeśli nie korzystasz z przeglądarki Dolphin, możesz osiągnąć to samo dzięki automatycznie wypełniającym się zakładkom, które oferuje LastPass.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.