Czy istnieje aplikacja na Androida, która może używać GPS do śledzenia mojej lokalizacji, odległości i czasu podróży na mapie?


11

Mam do tego kilka przypadków użycia - bieganie lub chodzenie, aby śledzić odległość i czas, wędrówki piesze, aby wiedzieć, czy cofam się, i jeżdżę bez celu (cóż, gdy ceny gazu są tańsze niż obecnie) po okolicy do zwiedzania więc znam miejsca, w których już byłem.

Rozejrzałem się po rynku i nic się nie wyróżniało. Czy coś takiego istnieje?

Odpowiedzi:


17

Korzystałem z Moich tras podczas chodzenia, a mój kolarz kolarz lubi Sport Track Live


Wygląda prawie tak, jak szukam.
Thomas Owens,

Używam go od około 2 tygodni i nie oglądam się za siebie. Dzięki Brett.
Thomas Owens,

Moje trasy są w porządku, ale nie świetne. Nie ma map offline i często nie nagrywa, gdy każesz mu nagrywać, lub nagrywa, gdy nie chcesz, i traci ślad. :(
endolith

6

Używam Runkeepera do rejestrowania moich aktywności sportowych.


Wygląda na solidną aplikację, ale myślę, że MyTracks może być bliżej tego, czego szukam, więc najpierw to sprawdzam.
Thomas Owens,


0

W tym celu wypróbuj GPS Logger .

EDYCJA: GPS Logger to darmowa aplikacja do nagrywania danych GPS. Możesz zalogować się w KML / GPX, przesłać bezpośrednio na Dropbox lub Dysk Google.


1
Podsumowanie byłoby fajne, w tym cena (jeśli istnieje), sam link nie jest wystarczający, aby uzasadnić odpowiedź, czy może to raczej komentarz?
t0mm13b

Dodano podsumowanie, ale myślę, że pod linkiem wszystko może być czerwone.
Kevin Kraft

@Kevin: Odpowiedź powinna być samodzielna. Odpowiedzi wymagające od czytelnika pójścia gdzie indziej w celu uzyskania użytecznych informacji są niepełne.
ale
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.