Jak mogę pobrać aplikacje ze sklepu z aplikacjami Amazon z nieobsługiwanego regionu?


25

Obecnie sklep z aplikacjami Amazon wydaje się być tylko w USA. Podobne do Jak korzystać z amerykańskiego Android Market z Europy? , Chcę wiedzieć: jak mogę korzystać z amerykańskiego sklepu Amazon Appstore?

Market Enabler nie działa i nie jest oparty na IP, jak wcześniej myślałem. Jakieś sugestie?


Ciekawe: co możesz zrobić w sklepie Amazon, że nie możesz korzystać ze zwykłego rynku Android?
Edelcom

6
Niewiele, ale codziennie rozdają jedną płatną aplikację. Dzisiaj jest Angry Birds Rio. Edycja: Okazuje się, że jest więcej .
Matt

2
O ile mi wiadomo, to nie Amazon rozdaje aplikację, tylko deweloper nie otrzymuje zapłaty. Z Angry Birds Rio będzie inaczej, ponieważ chcą przyciągnąć ludzi i dlatego z pewnością zainwestują w tę grę, ale inni programiści mogą nie mieć tyle szczęścia.
Edelcom,

Pamiętaj, że omijanie regionalnych ograniczeń jest w rzeczywistości poważniejszym wykroczeniem, niż zwykłe piractwo aplikacji. Przynajmniej w UE.
Let_Me_Be

3
@Let_Me_Be Czy możesz podać jakieś odniesienie na poparcie swojego wyciągu?
hennes

Odpowiedzi:


23

Musisz „udowodnić”, że jesteś rezydentem USA, uzyskując jednorazowy dostęp do sklepu z amerykańskim adresem IP . Wystarczy użyć amerykańskiego proxy.

Ponadto do zakupu aplikacji potrzebna jest amerykańska karta kredytowa z adresem rozliczeniowym w USA; aby pobrać bezpłatne aplikacje, możesz sfałszować numer (wszystkie 0 będą działać) i adres. Następnie upewnij się, że zamówienie 1-kliknięciem jest włączone na Twoim koncie Amazon.com (Appstore poprosi cię o to i poda link). Przedpłacona karta kredytowa w USD może być dobrym sposobem na zrobienie tego dla osób spoza USA, nie jestem pewien.

Wydaje się, że niektórzy użytkownicy zgłaszają, że Amazon blokuje teraz adresy IP spoza USA. Nie jest to w 100% dokładne, ponieważ codziennie uzyskuję dostęp do aplikacji z Kanady bez żadnych problemów. Może jednak blokować określone kraje, w takim przypadku potrzebujesz amerykańskiego proxy / VPN. Upewnij się, że ufasz temu, aby dane logowania do konta nie zostały naruszone; nie używaj Tor / Orbot!


2
Właśnie wpisałem to jako odpowiedź, kiedy ją opublikowałeś. Jednym ze sposobów zwiększenia bezpieczeństwa transakcji byłoby uzyskanie przedpłaconej karty kredytowej i obciążanie jej środkami tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Jeśli po prostu włożysz 10 $ naraz, najwięcej złodziei dostanie to kilka filiżanek kawy.
Matt

Właściwie udało mi się aktywować 1-kliknięciem za pomocą fałszywej karty kredytowej (0000-0000-0000-0000) i całkowicie fałszywego adresu pocztowego. Myślę, że Amazon nie sprawdza numeru karty kredytowej, dopóki nie kupisz czegoś ...

Tak, w porządku, jeśli chcesz tylko darmowe aplikacje. Problem polega na tym, że próbujesz kupić aplikacje z fałszywym adresem; Amazon i wystawca karty kredytowej z pewnością będą niezadowoleni. Ciekawe, że wszystkie 0 zadziałały!
Mateusz przeczytał

„Wystarczy połączyć się z Internetem za pośrednictwem smartfona, amerykański serwer proxy i już Amazon są zadowoleni. Po pojedynczym uwierzytelnieniu jako użytkownicy„ amerykańscy ”byliśmy w stanie korzystać, nawet bez przyszłości Amazon Appstore IP-US.” Oto link do Tłumacza Google oryginalny artykuł .
ce4

2

To z MoDaCo zadziałało dla mnie:
korzystanie z Amazon Appstore spoza USA (w tym aplikacje płatne)

Istotą jest to, że potrzebujesz ...

  1. Konto w amazon.com (zamiast .co.uk lub cokolwiek innego)
  2. Prawidłowy adres w USA i numer telefonu, które należy dołączyć do tego konta
  3. Zarejestrowany w USA numer karty kredytowej / debetowej dla konta dołączonego do ustawień konta 1-Click

Legalne i „nielegalne” metody podane w linku.

Aktualizacja
Ta metoda już nie działa, ponieważ Amazon prawdopodobnie zaczął sprawdzać twój region (prawdopodobnie adres IP). Wygląda na to, że będziesz musiał teraz korzystać z VPN w USA.


1

Chciałbym tylko poinformować wszystkich, że początkowo zarejestrowałem swój Fire na koncie, który miał adres w USA i fałszywą kartę kredytową AMEX, a następnie dodałem numer mojego (australijskiego) konta bankowego i działa dobrze. Nie kupiłem jeszcze niczego w Fire, ale z powodzeniem kupiłem Quickoffice Pro ze strony Amazon. = D.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.