Które aplikacje odtwarzają muzykę bez przerw?


13

Czy są jakieś aplikacje, które są dobre w odtwarzaniu dźwięku bez przerw? Słucham dużo muzyki, która trwa od jednego utworu do drugiego, a standardowa aplikacja wprowadza niewielką, ale zauważalną lukę między utworami.


1
Byłbym również zainteresowany, tak denerwuje mnie zgrzytliwy ułamek sekundy ciszy.
travis

Tymczasem postanowiłem dołączyć pliki razem z makeitone.net/audio/mp3albummaker.htm ... wolałbym jednak to posortować.
Mark Hewitt

Odpowiedzi:


3

Wypróbuj najnowszy odtwarzacz Museek . Obsługuje odtwarzanie bez przerw. Musisz ją włączyć w ustawieniach ZAAWANSOWANYCH w aplikacji.

Istnieją również PowerAmp i Winamp, które pozornie oferują przyzwoitą jakość odtwarzania bez przerw.


1
Dzięki. PowerAmp i Museek twierdzą, że są bez przerwy, ale muzyka, którą testowałem, nie grała w ten sposób, a majstrowanie przy ustawieniach nie pomogło. Winamp wcale nie robi bez przerwy. Fora PowerAmp twierdzą, że działa prawdziwa gra bez przerw. Dla przypomnienia, Winamp na Windowsie płynnie odtwarza muzykę.
Mark Hewitt,

-1

Amazon MP3 gracz dodaje luk. Na szczęście możesz odtwarzać utwory pobrane na urządzenie za pomocą dowolnego odtwarzacza muzycznego, a Google Music umożliwia odtwarzanie bez przerw po wyjęciu z pudełka.


Re Google Music: Zastanawiam się, czy to coś na album? Użyłem go do pobrania pierwszego albumu Black Sabbath na moje urządzenie, a przechodzenie od jednego utworu do następnego wciąż miało lukę.
Mark Hewitt,

@MarkHewitt: czy masz inne albumy odtwarzane w Google Music bez przerw? Jak dotąd wydaje się, że działa dobrze w przypadku albumów Jean-Michel Jarre, w które grałem.
Martin Geisler,

Czy możesz podać konkretny przykład, który mogę przetestować? Zakładam, że jest to album dostępny w All Access?
Mark Hewitt,

@MarkHewitt To muzyka z Amazon Cloudplayer. Nie pamiętam teraz konkretnego przykładu, zauważyłem tylko, że Google Music grało go lepiej niż Amazon MP3.
Martin Geisler,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.