Data pierwszego wydania aplikacji na Androida


11

Przeglądana aplikacja w sklepie Google Play wyświetla następujące informacje: Zaktualizowano, Rozmiar, Instalacje, Aktualna wersja, Wymaga Androida i Ocena.

Próbuję przeprowadzić badania i dowiedzieć się, jakie są początkowe daty wydania / publikacji różnych aplikacji. Czy istnieje sposób na uzyskanie tych informacji z Google Play, a może strony internetowej z tymi informacjami?

Odpowiedzi:


9

Sprawdź na www.appbrain.com dla aplikacji na Androida. Pokazuje wszystkie możliwe informacje o aplikacji. Co więcej, pokazuje daty wydania wraz z odpowiednimi numerami wersji i liczbą pobrań.


to nie pokazuje najnowszych i dokładnych informacji.
Bezpieczniejszy

Ta odpowiedź nie wydaje się już aktualna. Wygląda na to, że nie oferują już szczegółowych informacji na temat aplikacji na tej stronie.
Gabe O'Leary

3

Może nie być NIE!

Ale jeśli potrzebujesz tych informacji, musisz sprawdzić sekcję komentarzy, jeśli jest mniej komentarzy, możesz przeanalizować, że DATA (lub w przybliżeniu) najmniej skomentowana będzie początkową datą uruchomienia tej aplikacji. (Zakładając, że każdy programista się zaczyna wystawianie ocen i recenzji, gdy tylko aplikacja zostanie uruchomiona, aby zwiększyć liczbę pobrań).

LUB

jeśli masz dostęp do konsoli programisty, możesz sprawdzić tam w sekcji „bieżące instalacje”, data początkowa na wykresie będzie datą uruchomienia konkretnej aplikacji.

Ponadto w Konsoli programisty -> w aplikacji -> Wybierz statystykę -> następnie w polu po nagłówku „STATYSTYKA” Wybierz opcję „TOTAL USERS”, a następnie z prawej strony w tej samej linii, z opcją „SHOW”, wybierz "WSZYSTKO". Teraz na poniższym wykresie pokazane zostaną niektóre upuszczone punkty, które wskazują odpowiednie publikowane wersje aplikacji / gry w Google Play. Jeśli najedziesz kursorem na pierwszy punkt pinowy po lewej stronie wykresu, wyświetli się „1 STYCZNIA: Wersja opublikowana 1”.

Tutaj oczywiście 1 stycznia będzie data, kiedy Twoje zgłoszenie wejdzie NA ŻYWO w Google Play.

Odpowiednio, możesz uzyskać wszystkie kolejne daty aktualizacji aplikacji.


0

Możesz spróbować wpisać szczegóły aplikacji w polu wyszukiwania i dołączyć szczegóły poprzedniej wersji lub wydania i zobaczyć, co Google Play przynosi jako wyniki. Wierzę, że jest to możliwe, ponieważ niektóre osoby nadal używają starych telefonów i jeśli uzyskują dostęp do sklepu Google Play za pomocą swojego telefonu, Google pokazuje opcje dla tego systemu operacyjnego, czy to nowego, czy starego.

Weźmy na przykład, że musisz znaleźć późniejszą wersję przeglądarki UC, kliknij pole wyszukiwania i wpisz wersje UCbrowser lub podaj konkretną wersję; UCbrowser Cloud wersja dla Java 8.5.0.185 ... wszystko zależy od aplikacji. niektóre otrzymasz późniejsze wersje, ale w innych wątpię.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.