Czy istnieje sposób, aby przypomnienia z Kalendarza Google działały jak alarmy?


23

Brakuje mi wielu przypomnień kalendarza, ponieważ są zbyt subtelne. Mogę odłożyć telefon i wyjść z pokoju na 5 minut, brakuje mi przypomnienia, a potem wrócić i nie dotykać telefonu przez godzinę; kompletnie brakuje ważnego terminu.

Jeśli przypomnienia działałyby jak alarmy, emitowałyby dźwięk powiadomienia w sposób ciągły (do pewnego momentu, jak alarmy: ~ 10 minut) i przejmowały cały ekran, aż do wyciszenia. To byłoby dla mnie lepsze. Czy istnieje aplikacja, która może to zrobić?


Zmień ustawienia powiadomień Link support.google.com/calendar/answer/…
Mightbe Old

Odpowiedzi:


7

Jeśli chcesz pozostać przy swoim Kalendarzu Google jako zapleczu i interfejsie, możesz sprawdzić Przypomnienie o wydarzeniu w kalendarzu . Możesz powiedzieć tej aplikacji, na które kalendarze patrzeć, i denerwować cię, aż oszalejesz. Prawie gwarantuję, że nie możesz przegapić takiego przypomnienia! Z aplikacji korzystam od dłuższego czasu, zanim ...

Zmieniłem interfejs na inny: Kalendarz biznesowy . Znowu bardzo konfigurowalny, także w odniesieniu do przypomnień: wibruje i wydaje „subtelne dźwięki” (tak mu powiedziałem), dopóki nie stracę nerwów i nie wyłączyłem :)

Prawdopodobnie istnieje wiele podobnych podejść. Ale wiem, że nie ma sposobu, aby nawet zbliżać się do jednego z nich bez 3 rd narzędzie partia jest zaangażowana.


7
Ostrzeżenie: Przypomnienie o wydarzeniu w kalendarzu korzystało z usługi płatności za oceny. Jego rzeczywiste oceny są znacznie niższe . Zwróć uwagę na gwałtowny spadek na początku tego roku. Sam nie widziałem tego produktu, po prostu ostrzegam was, aby zachować ostrożność.
Myrddin Emrys

3

Możesz skopiować plik mp3 , który chcesz (na przykład 5-minutowy utwór) do folderu powiadomień w systemie Android (na tym samym poziomie, co folder pobierania ). Można to również zrobić w przypadku dzwonków ( folder Dzwonki ) i alarmów ( folder Alarmy ). Teraz przejdź do Ustawienia kalendarza , Ogólne i zmień dźwięk w pliku mp3.


Dzięki. Można także dodawać wibracje w Ustawieniach> Ogólne. Działa dla mnie
DrGeneral


0

To, co robię, to ustawić dodatkowy alarm w mojej standardowej aplikacji „Zegar” na Androida. Alarmy mają opcję nadania im „tekstu notatki”, np. „Przypomnienie o spotkaniu z szefem za 10 minut”. Tak więc alarm będzie działał jako twoje intruzujące i trwałe przypomnienie. Alarm ma również opcję „Auto-start app”, w której po wyłączeniu alarmu możesz wybrać kalendarz, który chcesz otworzyć, pokazując, że masz spotkanie w ciągu min.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.