Czy mogę ustawić ekran główny jako środkowy zamiast lewego?


9

Mam Nexusa 5 z Google Play na Androidzie 4.4.2. Przycisk mojego domu przenosi mnie do lewego skrajnego panelu (tego obok Google Now). Dodałem panel po jego lewej stronie, ale to zmieniło mój przycisk Home na przeniesienie mnie do tego panelu. Czy mogę skonfigurować go tak, aby przejść do środkowego panelu? Naprawdę wolałbym nie instalować innego programu uruchamiającego.


Skonfigurowałem w niektórych wersjach mojego Moto G. Jest to prawie zwykły Android. Jego szkło jest teraz rozbite i właśnie kupiłem Moto E, ale nie mogę go spersonalizować. Oba mają Androida 5.0.2, a w Moto G główny ekran jest środkowy. Nie mogę zrobić tego samego w nowym Moto E.
neves

Odpowiedzi:


8

Obecnie domyślny program uruchamiający google nie zezwala na żadne dostosowania. Aby przejść do określonego ekranu, potrzebujesz niestandardowego programu uruchamiającego. Nie ma innego wyjścia.


3
+1, to naprawdę całkowicie niemożliwe do dostosowania. Korzystam z programu uruchamiającego Nova i możesz dokładnie emulować wszystko z GEL z oczywistym wyjątkiem integracji Google Now. Jeśli nie chcesz tego, możesz ustawić Rozmiar ikony na 115%, pozbyć się nagłówków „Aplikacje i Widety” w Szufladzie aplikacji, ustawić pasek powiadomień na przezroczysty, Zestaw ikon na Kitkat, a czcionkę na Skondensowane, a ty będzie miał dokładnie to, do czego jesteś przyzwyczajony (z dodatkiem wielu poprawek, takich jak gesty, ustawienia przezroczystości, ukrywanie aplikacji w szufladzie itp.).
RossC

1
Chyba idę na zakupy dla wyrzutni. Dziękuję za potwierdzenie.
TheBuzzSaw

Jestem trochę wściekły na bałagan z ustawieniami itp. W tych sprawach. Dziś rano spędziłem podróż autobusem, zdobywając ŻEL dopasowany do wyrzutni Nova! Muszę wyjść więcej. Jeśli w czymkolwiek mogę pomóc, daj mi znać, w przeciwnym razie ciesz się skrzypcami! Wystarczy wspomnieć, że istnieje wiele innych programów uruchamiających, takich jak Apex, GoLauncher itp., Ale dla mnie Nova jest najlżejsza i najlepsza (ale to całkowicie subiektywne). Jest to jedna z niewielu aplikacji, które z radością zapłaciłem za wersję pro! Wypróbuj kilka i zobacz, co lubisz, to naprawdę tylko twoje preferencje. Poszedłem na bardzo „zapasy” jak ostatnio, wolniejsze animacje itp.
RossC

Tak, wydajność jest kluczem. Cenię przede wszystkim mój telefon.
TheBuzzSaw

Aby dopasować żel w NOVA: Rozmiar ikony: 115% Przezroczystość szuflady aplikacji: około 33% ish. Zestaw ikon: KitKat. Szuflada aplikacji: usuń nagłówki „Aplikacje” i „Widżety”, ustawienie o nazwie „Małe karty”. Czcionka: zagęszczona. Szybkość animacji: Google. Pasek stanu: przezroczysty. Wskaźnik przewijania: Okrągłe kropki. Stały pasek wyszukiwania: Włączony zgodnie z GEL. Szuflada aplikacji to ikony 6 x 4. Motyw kolorystyczny: biały. Foldery: Jasne tło. Wysokość dokowania: duża. To powinno przede wszystkim to obejmować. Nie jest w 100% taki sam, ale jest cholernie blisko!
RossC

1

Działa to z moim Samsung Galaxy Core LTE (SM-G386W) z domyślnym systemem Android 4.4.2:

  1. Przejdź do ekranów głównych;
  2. Naciśnij i przytrzymaj puste miejsce, aby aktywować ustawienia;
  3. Domyślny ekran główny powinien mieć symbol domu na górze i powinien być podświetlony białymi marginesami;
  4. Domyślny ekran główny można ustawić, dotykając górnej części żądanego slajdu, w której znajduje się symbol główny.

0

W przypadku Samsunga jest to bardzo proste, uszczypnij ekran.

  1. dotknij ekranu dwoma palcami (rozłożone)
  2. przesuń oba palce, aby się ze sobą stykały
  3. Powinieneś zobaczyć wszystkie strony i możesz zmienić układ

Cieszyć się!!!


Oryginalny post dotyczy urządzenia Nexus z systemem Android. Twoje rozwiązanie jest jednak pomocne dla urządzeń Samsung korzystających z TouchWiz.
wbogacz

0

Używam CLaunchera prawie konkretnie, więc mogę ustawić ekran główny.

To także motywuje (domyślne / popularne) ikony, jeśli jesteś w tego typu rzeczach.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.