SwiftKey jest usuwany jako metoda wprowadzania po każdej aktualizacji


11

Za każdym razem, gdy SwiftKey jest aktualizowany, jest usuwany z listy metod wprowadzania. Nie pamiętam tego problemu przed Androidem 4.4, ale w ciągu ostatnich kilku dni SwiftKey miał kilka aktualizacji i robiło się to denerwujące. Muszę ustawić go ponownie w ustawieniach jako realną metodę wprowadzania, uzyskiwanie informacji o implikacjach bezpieczeństwa itp.

Czy istnieje sposób, aby wyłączyć to zachowanie, więc nie muszę konfigurować klawiatury po każdej aktualizacji?


Aby jeszcze bardziej zabłocić wodę, kilka ostatnich aktualizacji SwiftKey było bardzo, bardzo błędnych. Obejmuje to gubienie słów, awarie itp. Odinstalowałem i ponownie zainstalowałem, wykonałem instalację ponownie i od tego czasu nie miałem żadnych problemów.
RossC,

Dzisiaj też mnie to zirytowało :)
Android Quesito,

Odpowiedzi:


2

Wygląda na problem Google. Na stronie pomocy technicznej SwiftKey znajduje się post na blogu .

Głównie:

Problem polega na tym, że Google Play instaluje płatne aplikacje w określonej lokalizacji na telefonie i że w niektórych wersjach Androida (szczególnie 4.1 na urządzeniach Samsung) ta lokalizacja nie jest dostępna w momencie uruchamiania systemu, w którym włączane są klawiatury. Twój telefon nie wie więc, że masz SwiftKey, i domyślnie wraca do klawiatury telefonu.


1
Problem polega na tym, że jest usuwany jako metoda wprowadzania podczas instalowania aktualizacji aplikacji, a nie podczas ponownego uruchamiania telefonu. Może to być ta sama przyczyna.
bmdixon,


0

Problem został zgłoszony do SwiftKey którzy odpowiedzieli z poniższych sytuacji:

Współpracowaliśmy z Google w celu ustalenia przyczyny problemu. Po dokładnych badaniach Google powiedział nam, że jest to regresja w systemie Android. Zapewnili nas również, że zostanie to rozwiązane w przyszłej aktualizacji systemu operacyjnego Android


2
Witamy entuzjastów Androida! Chociaż teoretycznie może to odpowiedzieć na pytanie, lepiej byłoby zawrzeć tutaj istotne części odpowiedzi i podać odnośnik. W przeciwnym razie Twoja odpowiedź stanie się bezużyteczna na wypadek śmierci łącza.
Izzy
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.