gdzie jest opcja włączenia MTP?


10

Tak więc miałem rekord powiadomienia, aby włączyć opcję montażu mtp / foto. Teraz zniknął i nie mogę go znaleźć na stronie ustawień.

Czy możesz mi powiedzieć, gdzie jest opcja włączenia MTP?

(Wiem, że to głupie pytanie, naprawdę nie mogę tego znaleźć)


Dla użytkowników Androida 6.0 (Marshmallow): typ połączenia USB Marshmallow
Firelord

Odpowiedzi:


12

Nexus 7 na 2013 r Settings > Storage > Hamburger icon (top-right) > USB computer connection.


1
LOL „Menu Hamburger”! Głodny? Zawsze myślałem, że Android używa „słodyczy” do nazywania różnych rzeczy. Ale ten (dla ustawień itp.) Był zwykle nazywany „sprzętem”. Czy to się zmieniło w Nexusie 2013? Czy możemy spodziewać się więcej produktów McDonalds Food w interfejsie użytkownika wcześniej czy później?
Izzy

@ Izzy Szczerze mówiąc, nie wiem, jak się nazywa, ale niektórzy nazywają to ikoną hamburgera, ponieważ wygląda jak jedna. Ha ha.
geffchang,

1
Oficjalna nazwa to ikona przepełnienia , ale „menu hamburgerów” z pewnością stało się popularną nazwą.
eldarerathis,

1
Nigdy nie miałem opcji, którą mogłem znaleźć; Musiałem wybrać * # 7284 #, a następnie kliknąć ustawienia USB we właściwościach telefonu .
Logos

1
@MatthewRead: To był Note II z systemem 4.2.2. Wygląda na to, że nie działa na Note III z 4.3. Istnieje aplikacja, która sprawdza manifest w telefonie pod kątem dostępnych kodów.
Loga
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.