Lokalizacja pobierania dla Androida 4.4 x86 (64bit) [zamknięta]


9

Skąd możemy pobrać następujący system
Android 4.4 ISO
Android 4.4 64bit ISO

Sprawdziłem w następującej lokalizacji
https://code.google.com/p/android-x86/downloads/list

Wygląda na to, że android-x86 4.3 to maksymalna dostępna wersja.

Szukam ISO, aby ustawić go na VM Player / Virtual Box.

Odpowiedzi:


5

Wygląda na to, że nie ma jeszcze gotowych obrazów dla Androida 4.4. W obszarze pobierania projektu Android X86 można znaleźć kilka zdjęć i więcej, zaczynając od Androida 1.6 (Donut) i obecnie sięgając do Androida 4.3 (Jelly Bean), a także innych przydatnych zasobów. Może warto to sprawdzić później, ponieważ spodziewałbym się, że dodają 4.4, gdy tylko będą mieli gotowy obraz.

Nie jestem pewien, czy projekt Genymotion („następna generacja” systemu AndroidVM) oferuje również pobieranie obrazów, ponieważ sprawdzenie wymagałoby wcześniejszej rejestracji. Genymotion to kolejne rozwiązanie VM, które AFAIK współpracuje z VirtualBox. Powinien być dość szybki i stabilny, oparty na systemie Android x86 i dostępny zarówno dla systemów MacOS, Linux, jak i Windows.


EDYCJA (2014-10-31): Obszar pobierania zawiera teraz 4,4 obrazy. Drugim miejscem do sprawdzenia są pliki do pobrania projektu na sourceforge , które obecnie mają również dostępne obrazy 4.4.0

Witryna Genymotion mówi, mówiąc o Androidzie 4.4, „ Kończymy pieczenie tego nowego, gorącego smaku ... Bądź gotowy!”. Na dzień dzisiejszy Android 4.4 nie jest jeszcze dostępny za pośrednictwem Genymotion lub AndroidX86, o ile mi wiadomo, choć oba twierdzą, że nad nim pracują.


0

Obraz systemu emulatora systemu Android * 4.4 (KitKat) x86 umożliwia uruchomienie emulacji Androida na komputerze programistycznym. W połączeniu z zestawem Android SDK możesz testować aplikacje Android na wirtualnym urządzeniu z Androidem opartym na architekturze Intel.

Źródło: Android * 4.4 (KitKat) x86 Emulator Obraz systemu


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.