Otrzymuj powiadomienia o aktualizacji aplikacji, która nie jest zainstalowana


18

Czy jest jakiś sposób na otrzymanie powiadomienia o wydaniu aktualizacji / nowej wersji ze Sklepu Play dla aplikacji, która nie jest zainstalowana w moim telefonie? Używam 4.3 na Nexusie 4.


Chciałbym zobaczyć odpowiedź inną niż nieaktualna aplikacja „Changelog Droid”. Jestem prawie pewien, że ta funkcjonalność istnieje gdzieś indziej, o której nie wiem.
winchendonsprings

Odpowiedzi:


16

Nie ma nic wbudowanego, ale możesz korzystać z aplikacji takich jak Changelog Droid . Musisz dodać aplikacje, o których chcesz otrzymywać powiadomienia, do listy Obserwowane w aplikacji.

Uwaga: wygląda na to, że ta aplikacja nie jest już obsługiwana i ma problemy z płatnymi aplikacjami. W tej chwili nie znam alternatywy. Ta aplikacja będzie jednak nadal działać poprawnie w przypadku bezpłatnych aplikacji.


DOKŁADNIE to, czego szukałem !! Wielkie dzięki!
Gh0sT,

1
Niestety, Changelog Droid nie jest już obsługiwany ani zgodny z najnowszą wersją sklepu Play.
winchendonsprings

2
@winchendonsprings Ostatnio usłyszałem od dewelopera, że ​​jest obecnie zajęty innymi zadaniami, ale nadal planuje kontynuować aplikację. Powinno to być niczym innym jak „chwilową usterką”, która, mam nadzieję, zostanie wkrótce rozwiązana - choć nie mogę powiedzieć, jak szybko „wkrótce” będzie…
Izzy

5

Ponieważ Changelog Droid jest obecnie „nieczynny” 1 , pozwól mi wspomnieć o alternatywie:

App Watcher twierdzi, że robi to samo:

Obserwator aplikacji powiadamia Cię o aktualizacjach aplikacji ze Sklepu Play, nawet jeśli aplikacja nie jest aktualnie zainstalowana na twoim urządzeniu i zapewnia szybki dostęp do sekcji „Co nowego”.

Obserwator aplikacji Obserwator aplikacji
Kontrola aplikacji (źródło: Google Play ; kliknij obrazy, aby wyświetlić większe warianty)

1: (zgodnie z komentarzem z winchendonsprings ); po otrzymaniu odpowiedzi od dewelopera jest on w tej chwili zajęty innymi zadaniami, ale nie zrezygnował z aplikacji - nadal planuje ją zaktualizować, ale nie może podać szacunku.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.