Kiedy moje urządzenie otrzyma aktualizację Androida 4.3 (Jelly Bean)?


23

Android 4.3 (Jelly Bean) został oficjalnie ogłoszony 24 lipca 2013 r.

(Możesz sprawdzić zmiany wysokiego poziomu w Jelly Bean na oficjalnej stronie programisty Androida lub w ogłoszeniu na oficjalnym blogu Androida ).

Oczywiście nie wszystkie urządzenia od razu otrzymają tę aktualizację, a inne w ogóle jej nie otrzymają. Każdy producent i przewoźnik często decyduje się na dodanie własnych modyfikacji, które zwykle opóźniają oficjalne wydanie.

Kiedy każde urządzenie otrzyma system Android 4.3, oficjalnie lub nieoficjalnie, jeśli w ogóle?

Zobacz też:


1
Steve Kondik z CyanogenMod ogłosił jakiś czas temu w Google+ , że CM-10.2 będzie w przygotowaniu, tylko nie pytaj o ETA :)
t0mm13b

A dla osób nieznanych CM-10.2 będzie oparty na kodzie źródłowym Jelly Bean 4.3. Z niecierpliwością oczekuję jego przybycia!
Ben

Wydaje mi się, że to pytanie mówi nam, kiedy Jednorożce były fotografowane w centrali SE ... ;-)
Arjan

(@AlE, zauważyłem, że zmieniłeś swoją nazwę wyświetlaną na wielu lub wszystkich stronach. Jeśli chcesz, żebym usunął mój powyższy komentarz, po prostu krzyknij!)
Arjan

Odpowiedzi:


16

Ta wiki społeczności wymienia wszystkie znane i plotkowane daty dotyczące urządzeń. Jeśli masz aktualizację, postępuj zgodnie z ustalonym formatem i następującymi wskazówkami:

  1. Utrzymuj telefony w kolejności alfabetycznej, podając producenta i model
  2. Określ, czy data jest potwierdzona czy pogłoska i link do źródła
  3. Jeśli istnieje nieoficjalna wersja, link do strony, z której można ją pobrać

Telefony

HTC

LG

Samsung

Sony

Tabletki

Asus

Samsung

Sony

Inny

GoogleTV

  • Wszystkie modele - nieznane

Tarcza Nvidii


Uwaga na temat dat: wymienione daty są na ogół w momencie ogłoszenia aktualizacji. Jednak z powodu stopniowych wdrożeń przez pewien czas może nie być widoczna faktyczna aktualizacja.
ale
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.