Zmień prędkość gier w Androidzie / SpeedHack na Androida


10

Czy istnieje sposób na spowolnienie / przyspieszenie rzeczywistej prędkości gry? Na komputerze z systemem Windows jest Cheat Engine SpeedHack, który robi to ładnie. Czy jest coś (wymagającego rootowania lub nie), aby osiągnąć podobny efekt na Androidzie?

Sprawdź wiki Cheat Engine (link powyżej), aby uzyskać opis funkcji.


Cóż, zawsze możesz sflashować nowe jądro i użyć SetCPU, aby zmienić swoją prędkość zegara, ale to nie będzie miało oczekiwanego efektu. Sprawi to, że procesor będzie szybszy / wolniejszy, co naprawdę zauważysz tylko w przypadku emulacji (na przykład PlayStation)
Bryan Denny

Jakieś aktualizacje z twojego końca?
geffchang

Hy @geffchang bardzo dziękuję za udział, ale niestety nie. Sprawdzę niektóre z odpowiedzi, ale po prostu wściekłość rzuciłem slowpoke gry strategicznej, która skłoniła mnie do pytania o to, więc potrzeba zniknęła.
Mindwin

Odpowiedzi:1

Użyj GameGuardian . Doskonale działa na wszystkich wersjach Androida, takich jak Lollipop i Marshmallow.

Speedhack działał na urządzeniach arm i x86, w tym emulatorach x86, takich jak Bluestacks, Droid4X, Andy i inne.


0

Aplikacja na Androida GMD Speed ​​Time twierdzi, że przyspiesza gry, przyspieszając czas urządzenia. Darmowa wersja przyspiesza czas do 10x. Wymaga dostępu do konta root na urządzeniu i nie działa na wszystkich urządzeniach.


-1

Możesz użyć bezproblemowej aplikacji CPU Control CLASSIC .

Uzyskaj bezproblemową kontrolę procesora CLASSIC z Google Play . Lub strona aplikacji w F-Droid

Opis: Bezproblemowa kontrola procesora CLASSIC to przycięta wersja popularnej bezproblemowej kontroli procesora . Jest przeznaczony dla starszych urządzeń z systemem Android 1.6 „Donut” lub Android 2.0 „Eclair” lub dla osób, które chcą aplikacji tak małej, jak to możliwe: około 400 KB!

Wszystkie funkcje standardowego bezproblemowego sterowania procesorem są dostępne w wersji CLASSIC . Jedyną różnicą jest interfejs użytkownika („wygląd”).


1
Chociaż może to spowolnić grę, wątpię, że zrobi to tak, jak chce OP, po prostu spowolni cały telefon.
Peanut

A także oszczędza energię baterii.
Abdelraouf Adjal

4
Tak ... ale gra prawdopodobnie nie zwolni płynnie, prawdopodobnie opóźni / upuści klatki, a nie wszystko po prostu porusza się na przykład z 1/2 szybkości.
Peanut

@Peanut, jeśli gra jest poprawnie zaprogramowana, spowolni się płynnie. Zobacz PhysicsFixedStepExample z AndEngineExamples. play.google.com/store/apps/… github.com/nicolasgramlich/AndEngineExamples/blob/GLES2/src/org/... Ma to na celu sprawienie, aby gra była doskonale odtwarzalna na różnych urządzeniach. To powiedziawszy, jeśli użytkownik celowo podkręca procesor, system jest oszukiwany, aby te ustalone kroki były dłuższe, niż powinny.
Stephan Branczyk

I tak, podkręcanie spowolni cały telefon, ale jeśli po prostu oszukujesz grę, nie musisz ciągle mieć podkręconego telefonu. Musisz tylko włączyć podkręcanie, kiedy faktycznie grasz.
Stephan Branczyk

-2

Pobierz Cheat Engine na Androida tutaj: www.cheatengineandroid.com


3
Czy ten produkt faktycznie robi to, czego chce OP? A link do sklepu z zabawami jest bardzo preferowany.
Peanut
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.