Jak mogę uzyskać synchronizowane z Chrome zakładki na urządzeniu z Androidem?


25

Używam Google Chrome i synchronizuję zakładki z wbudowaną funkcją. Jak mogę uzyskać te zakładki na moim urządzeniu z Androidem?


Świetne pytanie! Nigdy nie myślałem o szukaniu odpowiedzi, dopóki nie
zadasz

Odpowiedzi:


6

Synchronizacja zakładek między przeglądarką Android a przeglądarką Chrome na pulpicie jest teraz wbudowaną funkcją Ice Cream Sandwich (Android 4.0).


Powinien także współpracować z Honeycomb, choć wydaje się, że jest to
błędny

5

Zgodnie z odpowiedzią goblinbox:

Przeglądarka mobilna Dolphin powinna mieć wbudowaną funkcję synchronizacji zakładek Google.

Alternatywą byłoby użycie GoMarks

GoMarks to aplikacja, która pomaga synchronizować i zarządzać zakładkami z Google Bookmarks. Idealne rozwiązanie, jeśli używasz na komputerze paska narzędzi Google Toolbar, GMark lub innych narzędzi Google Bookmarks.

Cechy:

  • Synchronizacja w tle

  • Etykiety

  • Użyj Menu-> Więcej-> Udostępnij stronę, aby dodać nową zakładkę z przeglądarki Androida

Jak wspomina Dan Herbert:

Obecnie nie ma możliwości zrobienia tego natywnie. Śledzenie błędów w Androidzie ma otwarty problem.


Dodałbym do tej odpowiedzi link do bazy danych błędów Androida, który jest w innej odpowiedzi. Nie wybieram żadnego z tych rozwiązań i jak to rozwiązano w Androidzie w tym stuleciu, ale wierzę, że jest to wciąż bardziej kompletna odpowiedź dla kogoś, kto szuka rozwiązania. Oznaczenie jako zaakceptowane.

Zaktualizowano @J. Pablo Fernández, przykro mi słyszeć, że żadna z tych rzeczy nie zadziałała dla ciebie ...
Ivo Flipse


4

Jak wspomniano tutaj , synchronizacja zakładek używana w Chrome jest niezależna od zakładek Google. Aplikacja, którą sugeruje Ivo Flipse, działa tylko w przypadku zakładek Google.

Istnieje aplikacja (której nie próbowałem), która wydaje się umożliwiać dostęp do zakładek Chrome o nazwie ChromeMarks, ale nie jest darmowa.

Uzyskuję dostęp do moich zakładek za pomocą dokumentów Google: przejdź do docs.google.com , na dole strony wybierz Moje foldery , a następnie wybierz folder, w którym chcesz zakładki. Jeśli chcesz ułatwić dostęp do tej strony, możesz dodać ją do zakładek w przeglądarce mobilnej i umieścić skrót na ekranie głównym.

To mnie poprowadzi, dopóki nie zostanie wbudowane w system (więcej informacji na ten temat znajduje się w poście Dana Herberta).


1

Dwie możliwości:

  • Xmarks Premium (1 $ / miesiąc)
  • Google Chrome na Androida (tylko Android 4.0 / ICS lub nowszy), synchronizuje zakładki do wersji Chrome na komputery stacjonarne za pośrednictwem konta Google
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.