Jak wyświetlić listę moich ostatnio zaktualizowanych aplikacji


12

Chciałbym móc wyświetlić listę moich aplikacji posortowaną według daty ostatniej aktualizacji aplikacji. Preferowana jest kolejność malejąca, ale szczerze, wezmę wszystko.

Jeden przypadek użycia: wcześniej dzisiaj miałem dwie aplikacje, które wymagały aktualizacji. Nie korzystałem też z niego codziennie, ale oba były dla mnie na tyle ważne, że wiedziałem, że chcę je zaktualizować. Niestety mój telefon rozbił się wkrótce po aktualizacji, dlatego powiadomienia zniknęły. Nie mogę przez całe życie pamiętać, jakie były obie aplikacje. (Obwiniam swój dorastający wiek. Pamiętam jedną z nich.) Wiem, że chciałem sprawdzić zmiany, ale ponieważ nie mam pojęcia, która to aplikacja, nie wiem, gdzie szukać.

I mógłby otworzyć każdy z moich aplikacji w Sklepie Play i patrzeć na zaktualizowanej daty, ale ja się dobrze ponad dwieście aplikacje na tutaj i to jest niepraktyczne.

Czy znasz technikę lub znasz aplikację, która by mi pomogła?


Czy to nie powinno się pojawiać, jeśli przejdziesz do aplikacji Sklep Play i przejdziesz do My Apps?
geffchang

Nie. Są one wymienione tylko alfabetycznie i nie ma opcji zmiany sortowania. Nie pokazano daty aktualizacji. To samo z aplikacją internetową.
ale

Odpowiedzi:3

Również ES File Explorer ma tę funkcję.

Otwórz menu Szybki dostęp w lewym górnym rogu i wybierz Tools -> App manager. Spowoduje to otwarcie listy zainstalowanych aplikacji.

Następnie możesz posortować listę od dołu ekranu i wybrać żądane sortowanie.


Okej, to działa. Ponownie wydaje się trochę przesadą mieć tę aplikację omnibus tylko dla tej małej funkcji (i używam ASTRO do moich potrzeb zarządzania plikami), ale widziałem wiele rekomendacji dla tej aplikacji, więc pozostanę przy niej chwila.
ale

Nowa lokalizacja to „Biblioteka -> Aplikacja”, aby uzyskać dostęp do interfejsu na drugim zrzucie ekranu.
Firelord

2

Możesz wypróbować Elixir 2 .

Jeśli przejdziesz do applications, możesz sortować według czasu aktualizacji.

Zrzut ekranu Elixiera (kliknij, aby zobaczyć większy wariant)
Elixier zrzut ekranu (kliknij obraz, aby zobaczyć większy wariant)


Tak, to daje mi to, czego chcę. Jest to jednak okropnie ciężka aplikacja do czegoś tak prostego. Nie podoba mi się również to, że oferuje mi opcję przenoszenia aplikacji na kartę SD, gdy moje urządzenie nie ma karty SD.
ale

@ user1 Mam nadzieję, że znajdziesz więcej zastosowań dla Elixir. Używam go, aby dać mi ekran główny z ikonami / skrótami 7x7. Plus całe mnóstwo innych funkcji.
geffchang

Być może. Nie usunąłem jeszcze aplikacji. Zobaczę, co jeszcze może zrobić.
ale

1

Lista Moje aplikacje to robi. Chociaż może być potrzebny skrypt-fu do posortowania danych wyjściowych według daty.


1
To się przydaje. Dodanie $ {lastupdated}, umieszczenie potoków między polami i importowanie do arkusza kalkulacyjnego daje mi mniej więcej to, czego szukałem.
ale
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.