Ukryj opcje programistyczne w Androidzie 4.2


Odpowiedzi:


13

Wyczyszczenie danych w aplikacji „Ustawienia” pozbędzie się opcji programistycznych w Galaxy Nexus (przynajmniej 4.1. Nie jestem pewien co do 4.2), ale może to działać tylko na tym urządzeniu. Nie robi tego na moim Galaxy S3.

Uwaga : Powyższe działanie kasuje ustawienia z aplikacji Ustawienia, czyli faktycznie nie importanty dane per se. Powinieneś to robić dobrze.

Jedyna inna znana metoda pozbycia się ich wymaga rootowania i usunięcia /data/data/com.android.settings/shared_prefs/development.xml .
Zobacz Gdzie są opcje programistyczne w Androidzie 4.2?


Wyczyszczenie danych w Ustawieniach zrobiło to dla mnie.
offby1

0

Edycja: Nowa wersja CM10.1 dodała funkcję ukrywania opcji programisty, gdy jest wyłączona .

GitCode

Gdy zostaniesz programistą, nie możesz ukryć opcji programisty w telefonie komórkowym. Ale możesz to po prostu wyłączyć (opcja Deweloper będzie dostępna w Ustawieniach).


Nieprawda, patrz odpowiedź Compro01.
offby1

Ma rację, jeśli ktoś nie chce usunąć ustawień, które zawierają inne rzeczy oprócz widoczności menu opcji rozwijania, a telefon nie jest zrootowany.
ce4

@ ce4 - Dane aplikacji dla „ustawień” zawierają tylko ustawienia dla aplikacji ustawień, a nie ogólne ustawienia dla wszystkich innych elementów, które są zawarte w aplikacji „przechowywania ustawień”, i nie można wyczyścić danych na tym poprzez GUI.
Compro01

@ Compro01 Thanks! Powinieneś przeczytać źródło lub sprawdzić dane z wyprzedzeniem przed opublikowaniem.
Edytowałem
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.