Ustaw MP3 jako dzwonek na CyanogenMod 10


12

Jak mogę ustawić niestandardowy plik MP3 jako dzwonek bez korzystania z aplikacji rynkowej?
Próbowałem umieścić MP3 media/audio/ringtonesi jego odmiany (np. media/ringtones), Ale MP3 nie wyświetla się w Ustawienia-> Dźwięk-> Dzwonek.

Dziękuję Ci.


Odpowiedzi:


8

Włożyłem mój /sdcard/media/audio/ringtones. Następnie dźwięk pojawi się w menu ustawień.

Zobacz także: Jak ustawić niestandardowy plik MP3 jako dzwonek dla innych powiadomień?


W nazwach folderów rozróżniana jest wielkość liter?
Francisc

Tak, w nazwach folderów rozróżniana jest wielkość liter. Dziękuję Ci.
Francisc

Nie ma czegoś takiego jak „Ustaw jako dzwonek” z aplikacji muzycznej, prawda?
Francisc

Zapytał, jak to zrobić bez takiej aplikacji.
Kevin Kraft

Jestem nim. :) Z domyślnego odtwarzacza muzycznego dostarczonego z oryginalnym systemem operacyjnym marki Samsung pojawił się „Ustaw jako”.
Francisc

3

Miałem ten sam problem i niedawno przypadkowo znalazłem idealne rozwiązanie. Podczas przeglądania listy odtwarzania zawierającej utwór, którego chcesz użyć jako dzwonka (w odtwarzaczu multimedialnym apollo), długie naciśnięcie utworu, którego chcesz użyć, da ci listę opcji; wśród tej listy będzie „użyj jako dzwonka”. Wystarczy wybrać i cieszyć się nowym dzwonkiem! Działa to tylko w przypadku dzwonków połączeń, w przypadku dźwięków wiadomości potrzebna będzie inna poprawka. Mam nadzieję że to pomoże. Działa na samsung galaxy S z Cyanogen Mod 10.1 RC5.


2

Miałem ten sam błąd na romach Froyo i Gingerbread i znalazłem rozwiązanie:

  • Włóż swoje dźwięki /system/media/audio/ringtones
  • Wyczyść pamięć podręczną z odzyskiwania

2
Może to działać tak, jak czytam to również z innych źródeł, ale oznacza to, że za każdym razem, gdy flashujesz nową pamięć ROM, dzwonki zostaną utracone.
Lex Li

0

Dla mnie zadziałało dodanie go do katalogu dzwonków sdcard (jeśli go nie ma, utwórz go), skopiuj plik ręcznie do tego katalogu, a następnie uruchom ponownie. Przed ponownym uruchomieniem plik nie pojawił się w moim Cyanomod 7.2 Cooper (Samsung S5380), ale pojawił się po ponownym uruchomieniu. Plik, który skopiowałem, był plikiem mp3. Mam nadzieję, że to rozwiązanie działa również w przypadku innych modów.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.