Jak ustawić niestandardowy plik MP3 jako dzwonek dla innych powiadomień?


28

Mam HTC Droid Incredible z systemem Android 2.2 FroYo i chciałbym używać niestandardowych dźwięków / piosenek jako dzwonków do powiadomień SMS, przypomnień o zdarzeniach i zadaniach, powiadomień na Facebooku i Twitterze oraz wiadomości e-mail. Mam pliki MP3, których chcę użyć, znajdujące się w katalogu / dzwonków w moim telefonie, ale nie pojawiają się one na liście możliwych efektów dźwiękowych / dźwięków / powiadomień, ale pojawiają się w wyborze dzwonków połączeń przychodzących . Co mam zrobić, aby z nich skorzystać?

Odpowiedzi:


23

Umieść dźwięki w folderze / media / audio / notifications na karcie SD. Utwórz ten folder, jeśli nie istnieje.


1
Musiałem zrestartować komputer, zanim będzie widoczny na liście wyboru
Jim Morris

Ponowne uruchomienie nie jest konieczne przy użyciu Moto E (1. generacji) na Marshmallow.
benshepherd

8

Korzystam z Tone Picker, aby używać dowolnego z moich plików mp3 lub innych plików audio do dzwonków lub innych alertów. Nawet budziki!

Pro Wskazówka: muzyka otoczenia tworzy kiepską pobudkę.


TonePicker to pierwsza aplikacja do dzwonków, którą znalazłem i która nie chciała uprawnień dostępu do moich kontaktów. Doskonały!
Stephen

4

RingDroid pozwoli Ci użyć dowolnego pliku MP3 lub jego części, a nawet nagrać własny dźwięk jako plik MP3 jako dzwonek.

Oto kod QR:

Kod QR dla RingDroid


5
RingDroid chce mieć dostęp do moich kontaktów. Boo RingDroid.
Stephen

3

Aby ustawić plik mp3 jako dzwonek, po prostu utwórz nowy folder na karcie SD i zmień jego nazwę na „dzwonki”, oczywiście bez cudzysłowu. (Zrób to samo w przypadku alarmów, powiadomień i interfejsu użytkownika). Następnie dodaj pliki mp3 do folderu. Przejdź do „Ustawienia - dźwięk - dzwonek telefonu”, tam zobaczysz swój dodany plik mp3.

Joseph Nwalor (Slow).


2

Wydaje się, że we froyo (przynajmniej w moim HTC Legend z froyo) musisz mieć plik .mp3 nie w folderze powiadomień, ale w folderze „dzwonki” na tym samym poziomie z powiadomieniami.


1

Aby to zrobić, musisz utworzyć folder o nazwie „ powiadomienia ” w katalogu głównym karty SD. Możesz w tym celu zamontować urządzenie lub skorzystać z aplikacji „Astrow”, umieść tutaj swoje pliki MP3 i możesz ich używać jako dźwięków powiadomień oraz dzwonków.


Dodałem moje pliki MP3 do katalogu powiadomień i są one wyświetlane jako dzwonki, ale nie jako dźwięki powiadomień.
Thomas Owens,

Wiem, że pytanie dotyczy 2.2, ale dla przypomnienia nie działa dla 2.3.
greenoldman
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.