Jak mogę wybrać odtwarzacz muzyki?


12

Szukam odtwarzacza muzyki dla mojego urządzenia z Androidem, który ma wiele specyficznych funkcji (takich jak kolejka odtwarzania, sterowanie blokadą ekranu itp.). Mam trudności z tym, ponieważ jest tam wiele odtwarzaczy muzycznych, a oni nie wypisz wszystkie ich funkcje „na pudełku”.

Na przykład Double Twist ma opcję „dodaj do kolejki odtwarzania”, ale nie mówi tak „na pudełku”, więc musiałem ją pobrać i spróbować. Zastanawiałem się, czy istnieją jakieś zasoby, które zapewniają pełne listy funkcji lub inne sposoby na pomoc w znalezieniu tego, czego chcę.


Wiele aplikacji nigdy nie wyświetla pełnych funkcji. Ale co powiesz, jeśli zrobisz wyszukiwanie w Google Play dla odtwarzaczy muzycznych na Androida, My Dear Watson? [zignoruj ​​Watsona; Próbuję zobaczyć, co odblokowuje kapelusz Watsona]
geffchang,

1
@geff_chang Edytuj post, aby zdobyć ten kapelusz !!
Sid,

@Sid Dzięki za wskazówkę. Trochę czasu zajęło mi zrozumienie, co to znaczy. Teraz rozumiem. :)
geffchang,

@shawn Co jest nie tak z twoim odtwarzaczem akcji? grają w kolejce, kontrolkach ekranu blokady itp .
Sid,

@Sid Nie widziałem kolejki odtwarzania w odtwarzaczu akcji. W każdym razie nie sądzę, abyś mógł edytować metadane.
Shawn

Odpowiedzi:


3

Oto metoda, której używam do wyszukiwania ważnych aplikacji, które muszą spełniać określone wymagania:

  1. Zrób listę wszystkich potrzebnych funkcji.
  2. Umieść muzykę w standardowym folderze muzycznym, z którego korzysta standardowa aplikacja muzyczna. Nie miej zbyt dużo muzyki, ponieważ przeczytanie wszystkiego może zająć dużo czasu nowej aplikacji.
  3. Znajdź artykuł, który porównuje popularne odtwarzacze muzyki, takie jak „10 najlepszych odtwarzaczy muzyki na Androida” . Popularne będą prawdopodobnie miały wiele funkcji.
  4. Pobierz aplikacje muzyczne wymienione w artykułach.
  5. Uruchom i przetestuj, aby sprawdzić, czy ma funkcje na liście. Rejestruj te, które spełniają większość twoich wymagań, ponieważ istnieje szansa, że ​​możesz nie znaleźć dokładnie tego, czego chcesz.

To nie odpowiada na moje pytanie, ale daje +1 za pierwszą sugestię z twojego linku, który ma większość funkcji, których szukałem (n7player)
Shawn

1

Najlepszą aplikacją dla Ciebie jest Sony Walkman Player

Oto linki do pobrania.

Walkman.apk
Visualizerpack.apk


Wszystkie potrzebne funkcje można znaleźć tutaj.

  • Miej kolejkę do zabawy Kolejka odtwarzania
  • Kontroluj ekran blokady LSC
  • Tryb wizualizatora.
  • Edytuj metadane
  • I wiele więcej. Więcej funkcji

Po prostu zainstaluj i wypróbuj.


Wygląda wspaniale. Tylko jeden mały problem. Kiedy odtwarzam piosenki, nie ma dźwięku. W ogóle. Czyni to trochę bezużytecznym. Podejrzewam, że z jakiegoś powodu nie jest kompatybilny z moim urządzeniem (Galaxy S 3)
Shawn

to dziwne. spróbuj wyłączyć korektor lub wypróbuj inne ustawienia korektora.
Sid

Nie działa. Właśnie zainstalowałem n7player i otrzymuję ten sam problem (brak dźwięku).
Shawn

Następnie sprawdź dźwięki w swoim odtwarzaczu akcji. I przejdź do ustawień> dźwięk> głośność. Spróbuj przetestować głośniki za pomocą tego
Sid

Dźwięk działa dobrze w podstawowym odtwarzaczu, z podwójnym obrotem, z flixster, do połączeń telefonicznych itp. I test głośników również działał
Shawn
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.