Oglądaj filmy Coursery za pomocą aplikacji wideo na Jelly Bean


16

Coursera ma przeglądarkę wideo opartą na HTML5, która działa w przeglądarce Androida na Jelly Bean, ale zamiast tego chciałbym użyć aplikacji wideo, aby mieć pełny ekran i lepszą kontrolę. W moim Kindle Fire (pierwsza wersja) przeglądarka Silk automatycznie otwiera wideo za pomocą aplikacji wideo, a następnie wraca do odtwarzacza HTML5 po zakończeniu wideo. Czy istnieje sposób na osiągnięcie tego w Jelly Bean?

Używam galaxy nexus S, ale nie powinno to mieć znaczenia. Dzięki!


Z jakiej przeglądarki korzystasz (czas, Chrome itp.)?
ZnewmaN,

Używam akcji
Andrea Zonca

Próbowałem teraz także z Chrome i zachowuje się dokładnie tak samo jak Stock, otwiera odtwarzacz HTML5, który ma małe przyciski kontrolne.
Andrea Zonca,

Próbowałeś go pobrać? IIRC po prawej stronie znajdują się przyciski pobierania.
RR

Nie zdziwiłbym się, gdyby było to spowodowane dodaną obsługą HTML5 w Androidzie 4.0, gdzie jako oryginalny Kindle Fire oparty jest na Androidzie 2.3 i brakowało mu obsługi HTML5.
ZnewmaN,

Odpowiedzi:


1

Właśnie pobieram filmy z góry i oglądam je w MX Player .


1
dzięki, ale nie chcę pobierać filmów z góry. A jeśli je pobiorę, mogę po prostu grać w domyślną aplikację wideo.
Andrea Zonca,

@AndreaZ Z jaką aplikacją wideo chcesz ją wtedy otworzyć?
Ryan Conrad

każda aplikacja byłaby w porządku, wolałbym aplikację wideo, ale to nie ma znaczenia. chodzi o to, że nie chcę ich pobierać z góry, ale je przesyłać strumieniowo.
Andrea Zonca

Próbowałem tam losowego kursu, po tym jak nacisnąłem play, nacisnąłem przycisk „pełny ekran”, który znajduje się w prawym dolnym rogu wideo, i przeszedł na pełny ekran, a przyciski były o wiele łatwiejsze w użyciu.
Ryan Conrad

1

Czy Coursera HTML5 playeraplikacja jest zainstalowana na urządzeniu? Jeśli tak, to czy próbowałeś go wyłączyć w menu ustawień aplikacji?

W ICS aplikacje systemowe można wyłączyć.


Nie, jest to po prostu osadzone na stronie internetowej Coursera
Andrea Zonca,

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.