Jak przenieść kontakty BlackBerry 9700 na telefon z Androidem?


10

Mam BlackBerry 9700 BOLD i Samsung Galaxy SIII i muszę przenieść jak najwięcej moich danych kontaktowych z BB do Galaxy SIII. Wiem już, że jeśli zapiszę numery na karcie SIM, zostaną one przeniesione, ale nie mogę zapisać na nich wszystkiego.

Czytałem wiele artykułów na temat używania aplikacji „Google Sync” dla BlackBerry do synchronizacji z chmurą Google, a następnie z powrotem do Androida. Problem polega jednak na tym, że poszedłem tam http://www.google.com/mobile/sync/ i wygląda na to, że przestali oni obsługiwać BlackBerry dla Google Sync.

Więc moje pytanie brzmi: jak zsynchronizować jak najwięcej moich danych z BlackBerry z moim telefonem z Androidem bez korzystania z Google Sync?


2
Czy możesz wyeksportować dane kontaktowe? Może do pliku CSV?
ale

Powinienem być w stanie. Z ciekawości szukałem w Google Play i znalazłem bezpłatną aplikację o nazwie Rainbow Contacts, która wydaje się bardzo obiecująca. Spróbuję dziś wieczorem.
george_h

RainbowContacts działało świetnie. Zaimportowano 252 kontakty, ale aplikacja uległa awarii, gdy została wykonana.
george_h

Odpowiedzi:4

Przenoszenie kontaktów Blackberry na Androida

Galaxy Note 2

  1. Włącz Bluetooth dla obu urządzeń
  2. Sparuj oba urządzenia ze sobą
  3. Przejdź do konfiguracji Bluetooth Blackberry i wybierz telefon z Androidem - dla mnie to SGH-T889 o nazwie Galaxy Note 2.
  4. Naciśnij klawisz Enter lub gładzik, a pojawi się menu urządzenia.
  5. Wybierz „Przenieś kontakty”
  6. Twoje urządzenie z Androidem wyskakuje prośba o zaakceptowanie pliku o nazwie Phonebook.vcf '. Wybierz AKCEPTUJ
  7. Twój Android zaakceptuje teraz pełną listę kontaktów!
  8. Proszę bardzo! A teraz, jeśli jesteście w LA, kupcie mi pudding czekoladowy i colę. Nazywam się Paweł.

0

Po przejrzeniu niepotrzebnych postów w Internecie natknąłem się na jedną aplikację w BB App World - Quick Contact Transfer . To działa świetnie. Być może jednak będziesz musiał kupić kilka rupii.


-1

Miałem te same problemy z tym transferem. Miałem problemy z przenoszeniem notatek na platformę Android. Mam dosłownie setki notatek i wiele elementów zadań. Nie mogłem wymyślić, jak je przenieść.

Potem znalazłem tę małą aplikację, która znacznie ułatwia. Używa mojego pliku kopii zapasowej BlackBerry do przesyłania nawet moich SMS-ów z BlackBerry na Androida.

O! Nazwa aplikacji 2 może ją wyszukać w Google Play.

Słodkie.


Nie możesz nawet zadać sobie trudu, aby podać link?
ale

-2

Miałem też B9700. I wiem, że wiele aplikacji nie obsługuje pogrubienia b9700. Ale znalazłem jeden o nazwie NetQin Contacts Sync i wykonał świetną robotę!

Zrobił to, co reklamował, wykonał zadanie w kilka sekund. NetQin Sync jest dostępny dla jeżyn, telefonów z Androidem i iPhone'ów, więc przenoszenie kontaktów z jednego z trzech do drugiego nie stanowi problemu dla NetQin. I to jest całkowicie bezpłatne!

możesz sprawdzić procedury tutaj: http://be-tasty-azur.blogspot.tw/2012/11/how-to-move-contacts-to-android-iphone.html

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.