Czy są tam jakieś aplikacje Jabber (XMPP), które obsługują konferencje Jabber?


10

Wypróbowałem kilka i do tej pory nie mogę uzyskać takiego, który po prostu będzie działał z moją pracą Jabber + Konferencje (Jabber 'Rooms'). Wszystkie wydają się głównie niezgrabne. Czy ktoś ma rec, który sprawdził się dla mnie, aby spróbować?


Czy możesz wymienić aplikacje, które już wypróbowałeś?
MBraedley,

Dobry pomysł .. moja bateria jest wyczerpana, ale dodam te informacje, jak tylko się naładuję.
Gabe.

Pytania „Lista X” są na ogół nie na temat tej witryny.
ale

Odpowiedzi:


4

Używam Trillian na Androida . O ile wiem, wciąż jest w fazie beta, ale jak dotąd działał dobrze. Chociaż nie użyłem go jeszcze w ekstremalnych sytuacjach. Aha, i jeszcze nie obsługuje połączeń.

Edycja: Nie ma wersji beta ... a teraz musisz za to zapłacić. Jeśli ci się to nie podoba lub nie masz pieniędzy (lub nie możesz kupować aplikacji z Market takich jak ja), powinieneś użyć czegoś innego.


Trillian wydaje się działać całkiem dobrze. To bummer, że musisz założyć konto na ich stronie internetowej, ale na razie się uda.
Gabe.

Wszyscy znani mi klienci obsługujący wiele protokołów zmuszają Cię do zarejestrowania konta. Byłoby miło mieć klienta takiego jak ... Pidgin dla Androida. Ale chyba tak się nie stanie. A przynajmniej nie w naszym życiu :)
yt

@ytg Nie wiem ... nie byłbym tego zbyt pewny ... csclub.uwaterloo.ca/~dtbartle/pidroid
Aeo

@Aeo „To w większości tylko dowód słuszności koncepcji”. Ale byłbym szczęśliwy widząc, że coś takiego działa na moim telefonie.
ytg

@ytg i @Aeo sprawdziłeś Gibberbota? Darmowe oprogramowanie, wiele protokołów. Aktywna społeczność programistów. market.android.com/details?id=info.guardianproject.otr.app.im
Amanda


2

Korzystam z IM Plus , co było jedyną rzeczą, jaką mogłem pracować z naszym serwerem Jabber. To było dla mnie bardzo solidne i mają też przyzwoitą społeczność na forum. FWIW, podobało mi się, że zapłaciłem za to 5 USD.Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.