Jak wyszukiwać aplikacje na Androida bez reklam?


33

Czy można ograniczyć wyszukiwanie w sklepie Google Play do aplikacji (bezpłatnych lub płatnych), które nie zawierają reklam?

Jeśli nie jest to możliwe w sklepie Google Play, czy istnieje inny skuteczny sposób na osiągnięcie tego?


6
Blokowanie reklam na całym urządzeniu daje większą satysfakcję;)
Irfan Latif


Podobne pytania dotyczą filtrowania aplikacji według określonych uprawnień lub zakupów w aplikacji .
Dmitrij Grigoriew

1
@IrfanLatif Niestety możliwe tylko z płatnymi rozwiązaniami VPN lub root :(
Jon

@Jon rootowanie jest nieuniknione. Nie można uzyskać pożądanej prywatności, wydajności i użyteczności bez dostępu do konta root.
Irfan Latif

Odpowiedzi:


37

Istnieje strona internetowa Playsearch, która pozwala ci to bez konieczności wcześniejszej instalacji:


Witryna Playsearch, oznaczone kryteria (kliknij obraz, aby zobaczyć większy wariant)

Oprócz tego, o co prosiłeś, możesz nawet określić, jak dawno ostatnia aktualizacja powinna być maksymalna, jaki rozmiar powinna mieć aplikacja, jaką wersję Androida powinna obsługiwać, jak dobrze się plasuje (gwiazdki) - i jak szeroko się rozprzestrzenia (liczba instalacji) powinno to być przynajmniej.


Świetnie, że mi pomogło
Arbaz.in

15

Nie jestem pewien z rodzimym Google Playstore, ale możesz użyć Yalp lub widelca Yalp, Aurora ( link F-droid ), ma wiele filtrów wyszukiwania, np. Dla reklam, za darmo, liczby pobrań itp.

Aurora Store to alternatywa (klient FOSS) do Google Play Store, o eleganckim wyglądzie. Za pomocą Aurora możesz pobierać aplikacje, aktualizować istniejące aplikacje, wyszukiwać aplikacje, uzyskiwać szczegółowe informacje o modułach śledzących w aplikacji i wiele więcej.

Wybierz filtr i dotknij Zastosuj, wyniki wyszukiwania będą pasować do Twoich kryteriów.


Filtry w Aurora (kliknij obraz, aby zobaczyć większy wariant)

Oświadczenie Nie jestem powiązany z Aurorą, ale używam jej jako zamiennika klienta sklepu Google Play

Podziękowanie

  1. Wątek Xda

5
Pamiętaj, że Aurora jest również dostępna na F-Droid :)
Izzy

3

Wolę blokować reklamy za pomocą bezpłatnej aplikacji Blokada od F-droida zamiast wyszukiwać aplikacje bez reklam.

Działa podczas korzystania z aplikacji, przeglądania (i nie tylko), a korzystanie z Androida zdecydowanie znacznie poprawia komfort użytkowania.

(Używam go zarówno w naszych telefonach Xiaomi, jak i na tablecie Samsung).

Blokada skutecznie blokuje reklamy, śledzenie i złośliwe oprogramowanie. Zapisuje Twój plan taryfowy, przyspiesza Twoje urządzenie i chroni Twoją prywatność. Jest darmowy, open source i bezpieczny.

Blokada działa we wszystkich aplikacjach, nie tylko w przeglądarce! Nie wymaga rootowania, obsługuje zarówno sieci Wi-Fi, jak i mobilne oraz jest całkowicie bezpieczny i prosty w użyciu.

Blokada to projekt typu open source, co oznacza, że ​​możesz być pewien, że zawsze będzie darmowy, bezpieczny w użyciu, ...


Wydaje się to podejrzanie komercyjne. Jakie jest Twoje połączenie z tą aplikacją - deweloper, właściciel firmy, inny? Czy jest tu jakieś zastrzeżenie? Jestem również podejrzliwy wobec ich stwierdzenia, że ​​urządzenie musi być „przygotowane” do działania aplikacji. Czemu? Film pokazujący procedurę, ale nie widzę oświadczenia o konsekwencjach.
wbogacz

5
@wbogacz f-droid to znane repozytorium otwartych / darmowych aplikacji dla Androida, a aplikacja jest po prostu zainstalowana. Używam mojego prawdziwego imienia i mam link.in.in link w moim profilu, możesz odwiedzić moje CV i mój długi bona fide profil U&L SE, aby dowiedzieć się, że nie mam z nimi linków. I nie rozumiem, w jaki sposób doszedłeś do tego wniosku w odpowiedzi faceta, który mówi, że używa aplikacji do zastosowań innych niż przedsiębiorstwa, że ​​ma to implikacje handlowe. Nie zrobiłem żadnych specjalnych „przygotowań” do tego, zamiast pobierać aplikację f-droid i upoważniać ją do instalowania aplikacji.
Rui F Ribeiro

@wbogacz Korzystanie z sieci VPN, która filtruje reklamy, jest klasycznym sposobem na wyeliminowanie reklam bez dostępu użytkownika root. Inną aplikacją, która robi dokładnie to samo, jest DNS66. Są one hostowane w alternatywnych sklepach z aplikacjami, ponieważ blokowanie części innych aplikacji narusza zasady sklepu Play.
knallfrosch

@wbogacz Użyłem DNS66 również przez f-droid, zanim spróbowałem zablokada. Blockada wydaje się bardziej skuteczna i elastyczna.
Rui F Ribeiro

To nie odpowiada na pytanie, nie jest też „wyzwaniem ramowym” ani „problemem XY”. Chodzi o to, aby wspierać aplikacje bez reklam.
rura

2

Istnieje zupełnie nowa strona internetowa, wciąż oficjalnie w fazie beta, o nazwie AppFilter .

Pozwala użytkownikowi wyszukiwać aplikacje, jednocześnie filtrując reklamy, IAP, płatne / bezpłatne, oceny, kategorię i wiele innych.

Wygląda na to, że działa dobrze i obecnie zindeksował ponad milion aplikacji.

Jest darmowy, a autor (bez powiązania ze mną) szuka darowizn na ulepszenie serwera.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.