Czy istnieje odtwarzacz muzyki obsługujący liczenie odtworzeń i inteligentne listy odtwarzania? [Zamknięte]


20

Szukam odtwarzacza muzyki dla Androida, który obsługuje inteligentne listy odtwarzania i metadane odtwarzania, takie jak iPod i iTunes. Idealnie chciałbym coś, co:

  • Śledzi statystyki, takie jak ostatnio odtwarzane, liczba odtworzeń, ostatnie pominięte itp.
  • Umożliwia ocenę utworów z Androida.
  • Obsługuje inteligentne listy odtwarzania, które aktualizują się na żywo (na przykład, jeśli mam inteligentną listę odtwarzania, która pasuje do wszystkich utworów, których nie odtwarzałem od miesiąca, i odtwarzam z niej utwór, odtworzona piosenka spada z listy odtwarzania bez konieczności ponownej synchronizacji na moim komputerze, ponieważ nie spełnia już tych kryteriów).
  • Jest obsługiwany przez komputerową aplikację do zarządzania multimediami, dzięki czemu statystyki są synchronizowane z powrotem na komputer. (Jestem otwarty na przełączanie, o ile jest obsługiwany przez stabilną, stosunkowo funkcjonalną aplikację komputerową, nie obchodzi mnie to).

Próbowałem podstawowego odtwarzacza muzycznego, który nie obsługuje żadnego z nich (o ile mi wiadomo) i doubleTwist, który obsługuje oceny, ale nie obsługuje inteligentnych list odtwarzania ani liczby odtworzeń.


Jestem z tobą w tej sprawie. Trudno mi było znaleźć aplikację Windows obsługującą te funkcje, nie mówiąc już o towarzyszach na Androidzie. Obecnie korzystam z Songbird na Windowsie i doubleTwist na Androida, ale pozostawia to wiele do życzenia.
Corey D,

Przydałoby się również scrobblowanie (lub po prostu plik z listą odtwarzanych utworów). Zgadzam się ze wszystkimi pozostałymi punktami.
Jürgen A. Erhard

Odpowiedzi:


5

iSyncr to robi. Wykonują także synchronizację bezprzewodową. artykuł lifehackera

Niestety (przynajmniej dla mnie) używa iTunes i nienawidzę iTunes, ale działa. Myślę, że tak bardzo nienawidziłem iTunes, że kupiłem Androida, aby go uniknąć, ale teraz i tak muszę go używać ze względu na inteligentne listy odtwarzania. To jedyna rzecz, jaką znalazłem, która aktualizuje inteligentne listy odtwarzania, liczbę odtwarzania i oceny. Wszystko, co powiedziałeś, że chcesz. Dodatkowo korzystasz już z iTunes i chyba go nie nienawidzisz.

Myślę, że iSyncr może dla ciebie pracować. :)

Powinieneś być w stanie korzystać ze zwykłego odtwarzacza muzyki, MixZing lub kilku innych popularnych innych odtwarzaczy z Androidem w połączeniu z aplikacją do synchronizacji, która przekazuje liczbę kont i oceny do iTunes.


To wygląda obiecująco; Sprawdzę to. Dzięki!
Nick Meyer

iTunes jest dla mnie nie do przyjęcia.
Jürgen A. Erhard

1

Nikt nie wspomniał o PlayerPro Music Player - który robi dokładnie to, czego potrzebujesz.

Oto powiązany opis PlayStore,

Statystyki muzyczne i INTELIGENTNE LISTY: Ostatnio dodane, Najwyżej oceniane, Najczęściej odtwarzane, Ostatnio odtwarzane, Najmniej odtwarzane. Twórz dodatkowe niestandardowe listy odtwarzania za pomocą SMART PLAYLIST EDITOR i wielu różnych kryteriów, które oferuje: album, wykonawca, gatunek, tytuł, liczba odtworzeń / pominięć, ostatnio odtwarzane / dodane, ocena, podcast, czas trwania, rok, ścieżka do pliku itp. Wszystkie inteligentne listy odtwarzania są AKTUALIZOWANE.

W PlayStore dostępna jest także 10-dniowa wersja próbna tej aplikacji. Jeśli chcesz wypróbować funkcje,

PlayerPro Music Player Trial .

Uwaga: Wersja Pro jest samodzielna. Po zakupie odinstaluj wersję próbną.


Czy możesz podać link do aplikacji? Wyszukiwanie odtwarzacza „Player Pro”, odtwarzacza PlayerPro Music Player, który ma 10-dniową bezpłatną wersję próbną, ale ostatnio aktualizowano w grudniu 2014 r.
Andrew T.

Cześć, tak, to jest odtwarzacz, a ostatnią aktualizację uzyskałem z sekcji „Co nowego”. Widzę teraz, że wydali dziś nową wersję! Jestem bardzo podekscytowany!!!
Shumoapp,

1

Nie zagłębiałem się w to, ale może powinieneś sprawdzić Winampa. Mają teraz Androida w wersji beta, który obsługuje synchronizację bezprzewodową i USB z komputerem z systemem Winamp.

Aplikacja nie jest obecnie dostępna w PlayStore. Możesz pobrać apk z oficjalnych forów Winampa i pobrać aplikację w kategorii Android,

Pobierz stronę WinAmp


0

Najczęściej zalecaną aplikacją jest DoubleTwist . Wraz z aplikacją komputerową umożliwia także importowanie dowolnych list odtwarzania iTunes, liczników itp.


0

Powiem tylko, że gracz Winampa ma na liście „rzeczy do zrobienia” ocenę Androida. Mam nadzieję na to.

Spełnię kryteria op dla tego, czego szukam w Androidzie. W tej chwili myślę, że Winamp może naprawdę być zabójcą kombinacji iPoda / iTunes. Aby wszystkie powyższe działania przebiegły w sposób bezbłędny, musi istnieć prawdziwa synchronizacja typu „biblioteka”, a nie poleganie na scrobblowaniu pliku last.fm. Jeśli może przechowywać małą wersję biblioteki w telefonie i użyć TEGO do synchronizacji z głównym komputerem, może to być NIESAMOWITE.


0

MixZing Music Player , jak sądzę, robi jedno i drugie. Przynajmniej obsługuje listy odtwarzania „pół-inteligentne” wygenerowane zgodnie z twoimi utworami oceniającymi.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.