Jak mogę zdalnie dzwonić telefon / tablet bez karty SIM?


12

Wygląda na to, że gdzieś w moim mieszkaniu zgubiłem Smugę i nie mogę do niego zadzwonić, ponieważ nie mam w nim karty SIM. Zdalnie zainstalowałem Plan B tylko dlatego, że, ale niestety współrzędne GPS nie są wystarczająco szczegółowe, aby znaleźć go w moim mieszkaniu: P. Czy jest jakaś aplikacja, którą mogę zainstalować zdalnie, która zacznie hałasować, aby znaleźć urządzenie?


Czy można zdalnie zainstalować apki? Czy aplikacje można również uruchamiać zdalnie? W ten sposób, jeśli nie będzie żadnych aplikacji, ktoś mógłby je stworzyć.
varesa

1
Jeśli synchronizacja konta jest włączona, możesz spróbować utworzyć zdarzenie kalendarza z alarmem na komputerze stacjonarnym i mieć nadzieję, że powiadomienia audio są włączone.
Martin Tapankov

@MartinTapankov To ciekawe, myślę, że synchronizacja kalendarza jest wyłączona, ale spróbuję później. varesa, nie sądzę, że poza rynkiem lub zainstalowaniem czegoś takiego jak WiFi adb.
Mateusz

Odpowiedzi:


7

Bahh! Właśnie znalazłem sposób, aby to zrobić! Jestem taki podekscytowany!

Najpierw zainstaluj AndroidLost ze sklepu Google Play online.

  • jest to aplikacja, za pomocą której możesz kontrolować / wymazywać / uzyskiwać dostęp do informacji o utraconym urządzeniu, yadayada

Daj trochę czasu na instalację na swoim urządzeniu, a następnie zainstaluj także AndroidLost Jumpstart ze sklepu Google Play online

Ta aplikacja obudzi proces rejestracji w aplikacji Androidlost za każdym razem, gdy wykonywane jest połączenie telefoniczne, odbierana wiadomość SMS, poziom naładowania baterii, pakiet jest dodawany, usuwany lub zmieniany.

Musisz więc zainstalować dowolną aplikację ze Sklepu Play, aby aktywować usługę, ale możesz przejść do androidlost.com, aby uzyskać dostęp do funkcji kontrolujących utracone urządzenie! W tym dzwonienie alarmu;)

Nie testowałem tego jeszcze, ale jak najszybciej będę mógł to przetestować na własnym telefonie (chociaż strona Jumpstart zawiera tylko tablety) i działa ! Mówi, że zarejestruje się przy instalacji SMS-a lub aplikacji, najpierw zrobiłem oba i aktywacja zadziałała. To niesamowite narzędzie.


AndroidLost Jumpstart nie działa na nowszych wersjach Androida.
shasi kanth

1

Gdzie robi to mój Droid i jest to najlepsza darmowa aplikacja na rynku:

Instrukcje:

Aby korzystać z aplikacji, napisz „wmd ring”, aby urządzenie zadzwoniło

Zaczerpnięte z http://wheresmydroid.com/

EDYTOWAĆ:

Przykro mi, moja powyższa odpowiedź zakłada, że ​​masz inny sposób SIP lub Google Voice na wysłanie SMS-a, który miałbyś już skonfigurowany!

Nie znam żadnej aplikacji, która robi to bez inicjacji z SMS-a. Przepraszam.


2
Mam tylko nadzieję, że nie zabraknie Ci baterii! W tym momencie zawsze jest to twój wróg.
TryTryAgain

Masz rację co do baterii, jeśli zgubiłbym telefon w ciągu nocy, miałbym 4-5 godzin rano na zdalne znalezienie!
Dunhamzzz

OK, cóż, stworzyłem aplikację, która to robi, ale nie będę mógł jej przesłać na rynek, dopóki nie otrzymam odpowiedzi od Google.
TryTryAgain

0

Gdzie My Droid może wysłać żądanie dzwonka z ich strony internetowej lub aplikacji na innym urządzeniu, po zalogowaniu się na konto.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.