Jakie są moje najczęściej używane aplikacje?


21

Gdy chcę zoptymalizować przepływ pracy, jak określić najczęściej używane aplikacje ?, aby umieścić je na ekranie startowym. Oczywiście domyślam się 3-5 najczęściej używanych aplikacji, ale ponieważ na pierwszym ekranie jest miejsce na 16 ikon, trudno jest stwierdzić, czy niektóre aplikacje są często używane, czy nie. Jeśli chodzi o SMS-y, MMS-y istnieją aplikacje generujące statystyki, czy w jakiś sposób mogę określić najczęściej lub często używaną aplikację?Odpowiedzi:


16

Części zamienne to robią. Jest on zawarty w CyanogenMod i niektórych innych niestandardowych ROMach, ale myślę, że wersja Market również powinna działać. Jedną z opcji menu na stronie głównej jest „Statystyka użytkowania”, którą można następnie uporządkować według liczby uruchomień, wykorzystanego czasu i nazwy aplikacji:

wprowadź opis zdjęcia tutaj


To nie działa na Samsung Alpha po aktualizacji do Lollipop. Kiedyś pracował wcześniej
Farid Nouri Neshat

1

Istnieje aplikacja o nazwie „ Częstotliwość ”.
Ale dla mnie lepszym rozwiązaniem było posiadanie programów uruchamiających tylko dla 10 najczęściej używanych aplikacji, a resztę uruchamiać za pomocą Google Gesture App


1
Przydałby się link do polecanej aplikacji.
Dan Hulme
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.