Jak zrootować mój Kindle Fire?


17

Kindle Fire zawiera około kilku pytań, w których odpowiedzi dotyczą zrootowania urządzenia (w tym mojego ostatnio zadanego pytania Jak mogę zainstalować Android Market na moim Kindle Fire? ). Ok, dobrze - robienie podejrzanych rzeczy wymaga podejrzanej pracy przygotowawczej. Ale ... jak?

Sprawdziłem Główną listę technik rootowania i znalazłem SuperOneClick zaproponowane jako rozwiązanie dla Ognia ... Ale choć brzmi to przyjemnie, w praktyce to pozornie łatwe w użyciu narzędzie okazuje się nieodpowiednie: urządzenie zostało zaktualizowane, aby się zepsuło technika, której używa .

Więc jaka jest historia (poranna chwała)? Czy utknąłem przy użyciu urządzenia w sposób, w jaki było przeznaczone (dreszcz) ? Jeśli nie, to jaka magiczna magia uwolni mnie od tych łańcuchów zgodności?

Odpowiedzi:


5

Możesz użyć Kindle Fire Utility, aby łatwo uzyskać rootowanie i sprzedawać z Google Apps.

Obsługuje najnowsze oprogramowanie Kindle Fire (obecnie 6.2.1).


To narzędzie wykryło 3 virusna virustotal.com virustotal.com/file/…
Nam G VU

To bardzo zręczne narzędzie, za drugim razem zajęło mi 5 minut, aby ukorzenić mój Ogień.
Shog9

Od stycznia 2016 r. Link do strony zawiera: „OSTRZEŻENIE: NIE używaj tego na urządzeniach drugiej generacji, ponieważ grozi to uszkodzeniem urządzenia”.
villares

11

BurritoRoot wydaje się być sposobem na zrootowanie się w Kindle Fire. Zrootowałem mój za pomocą tego narzędzia, a następnie zainstalowałem TWRP, aby uzyskać ICS w ogniu.

BurritoRoot to prosty plik .apk, który należy zainstalować. Samo rootowanie jest wtedy łatwe jak w przypadku SuperOneClick. Oto zasoby dla BurritoRoot:


Po uzyskaniu dostępu do konta roota najlepsza usługa wideo Amazon zablokuje pobieranie lub oglądanie strumieniowego wideo. Zainstalowanie OTA RootKeeper pozwoli ci usunąć roota, gdy nie będzie to potrzebne, i pozwoli na działanie wideo.


Istnieje również narzędzie Kindle Fire, które działa dobrze z korzeniem Burrito. Problem polega na tym, że system Windows 7 rozpoznaje urządzenie przeciwpożarowe Kindle. Mogłem to zrobić dopiero po usunięciu interfejsu Android Composite ADB z Menedżera urządzeń.
abhi
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.