Czy mogę kupować aplikacje z Android Market bez ich instalowania?


16

Obecnie na 10 najlepszych aplikacji dostępna jest promocja, dostępna w najniższych cenach. Chciałbym je kupić, ale jeszcze nie zainstalować. Mój telefon ma mało pamięci wewnętrznej i po prostu nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić niektóre z większych. Nie mogę nawet spróbować zainstalować niektórych z nich (tak, to takie złe).

Planuję zakup innego urządzenia z Androidem w najbliższej przyszłości, a te fajne aplikacje na pewno się przydadzą, gdy to się stanie.

Nie sugeruj zwykłych metod obchodzenia aplikacji, przenosząc aplikacje na SD, instalując niestandardowe ROM-y, usuwając nieużywane aplikacje itp. Te albo nie będą działać, albo zostały już wykonane.


1
Nie pozwoli ci nawet nacisnąć przycisku „Kup”? Co się stanie, jeśli spróbujesz go kupić w sklepie internetowym?
eldarerathis,

Odpowiedzi:


8

Najlepsze, co możesz teraz zrobić, to kupić je w usłudze Market (w Internecie lub w aplikacji), a następnie po prostu anuluj pobieranie / instalację, gdy uruchomi się na twoim urządzeniu. Działa to jednak tylko z aplikacjami obsługiwanymi przez urządzenie. Zakup nieobsługiwanych aplikacji był tematem tego pokrewnego pytania .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.