Jak mogę kupić aplikację, która nie jest obsługiwana na moim (bieżącym) urządzeniu?


25

Jak zapewne wiesz, oficjalny Android Market jest w trakcie sprzedaży, obciążając zaledwie 10 centów za kilka aplikacji przez 10 dni. Będą codziennie wybierać 10 nowych aplikacji, więc aplikacje na dziś nie będą w sprzedaży jutro.

Jestem właścicielem OG Droid i jestem jednym z wielu, którzy czekają na rzucenie się w momencie, gdy Galaxy Nexus pojawi się w sklepach Verizon. Mógłbym zaktualizować swój telefon kilka tygodni temu, ale ... cóż ... wiesz, jak to jest.

Jedna z obecnie dostępnych aplikacji (Asphalt 6: Adrenaline HD) nie pozwala mi jej kupić, ponieważ Droid jej nie obsługuje. Ale (mam nadzieję) w ciągu tygodnia będę mieć telefon, który zdecydowanie obsługuje tę grę. Nie obchodzi mnie nawet, czy gra jest do bani; to tylko 10 centów!

Czy mogę w jakiś sposób kupić aplikację, aby móc ją zainstalować później?


Czy masz dostęp do roota? Być może możesz zmienić plik build.prop, aby sfałszować swój telefon jako inne urządzenie
Bryan Denny

W takim przypadku root nie jest opcją. Miałem tylko nadzieję, że Google będzie miał pojęcie „zapłać za aplikację, ale nie od razu ją instaluj”. Jeśli przegapię kilka 10-centowych aplikacji, które nie obsługują Droida 1, tylko przez kilka dni (przyjdź 9 grudnia!), To nie koniec świata.
Josh

Czy masz znajomego z obsługiwanym urządzeniem? Możesz zalogować się do Gmaila na tym telefonie, kupić go, a po zakończeniu usunąć konto.
Bryan Denny

Chciałbym, żeby odpowiedzi brzmiały: funkcjonalność rynku, a nie hacki :( To także teoretycznie dobry pomysł, który się nie wydarzy, Bryan.
Josh

Odpowiedzi:


3

Możesz go kupić w sklepie Amazon Android . Mają takie same ceny jak Google Play. To tylko ostrzeżenie, że możesz kupić grę, która nie działa z twoim urządzeniem.

i na dzień dzisiejszy (11 grudnia 2011 r.) nadal wynosi 0,10 USD


5
Aplikacje można kupować w sklepie z aplikacjami Amazon tylko wtedy, gdy masz konto amerykańskie.
Anders,

Nadal istnieją aplikacje, które mają 10 centów, nie chcą instalować na moim Droidie i nie są dostępne na rynku Amazon, ale dobrze jest wiedzieć, że tam, gdzie nakładają się, cena wynosi 10c za oba. Ponadto, na marginesie, oczywiście nadal nie mam swojego Nexusa; prawdopodobnie nie zostanie wydany podczas całej 10-dniowej wyprzedaży :(
Josh

3

Sugeruję użycie telefonu z Androidem znajomego, który obsługuje grę, skonfigurowanie konta w jego telefonie i jego zakup. Zachowaj ostrożność, aby nie wybierać żadnych funkcji automatycznej synchronizacji, i pamiętaj o usunięciu konta z telefonu po zakończeniu zakupów.

@Bryan Denny: Wygląda na to, że mnie pobiłeś :) Nie widziałem twojego komentarza do pytania.


Najwyraźniej nie ma wielu urządzeń obsługujących tę konkretną grę, szczególnie ze wszystkimi opóźnieniami Nexusa w USA. To nie jest idealne rozwiązanie, nawet gdybym miał przyjaciela z innym najnowocześniejszym telefonem. Brzmi jak zepsuta płyta, ale wydaje mi się, że jest to zaskakująca brakująca funkcja z oficjalnego rynku, chociaż tak naprawdę nie pojawia się, chyba że podczas sprzedaży takich jak ta.
Josh

@Josh przepraszam trochę późno jak jego odpadły liście 10 procent dzisiaj, ale nie trzeba się bardzo nowy telefon dla Asphalt 6 HD, dostałem go wczoraj i zainstalowane ok na moim (ponad rok) Oryginalny Galaxy S .
GAThrawn
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.