Przypadkowo anulowana aktualizacja do 2.3 dziś rano; jak mogę to odzyskać?


9

Obudziłem się 2 godziny temu i na telefonie pojawił się komunikat (HTC DROID Incredible), że dostępna jest nowa aktualizacja i że mój telefon uruchomi się ponownie, aby pobrać i zainstalować aktualizację, i oczywiście klikam przycisk „Zainstaluj”, ale sposób, w jaki trzymałem telefon, był dziwny, a moja dłoń przypadkowo nacisnęła przycisk „Anuluj”, ponieważ odliczał czas do ponownego uruchomienia telefonu i spadł tylko do 5. Teraz wydaje się, że aktualizacja zniknęła. Kiedy wchodzę do Settings > About phone > System updatestelefonu, mówi, że mój system jest już aktualny. Próbowałem też zrobić *#*#CHECKIN#*#*coś, co nic nie zrobiło (powiedziałem, że jestem zalogowany, ale aktualizacja nie wróciła). Myślałem, że aktualizacja wyskoczy automatycznie po 30 minutach, ale minęły dwie godziny, a mój telefon wydaje się nie mieć śladu, że aktualizacja została nawet wysłana na mój telefon.


1
Czy próbowałeś ponownie uruchomić telefon?
eldarerathis

1
@eldarerathis: Tak, to pierwsza rzecz, której spróbowałem, ale spróbuję ponownie, aby się upewnić.
animuson

Odpowiedzi:


4

Inni zgłaszają podobne problemy . Czy Twój numer kompilacji 4.06, 4.08 lub inny? Podejrzewam, że jeśli przegapisz początkowe wdrożenie, będziesz musiał trochę poczekać, ponieważ będą chcieli robić to stopniowo i nie przeciążać sieci. Może pojawić się monit później lub w pewnym momencie mogą włączyć ręczne aktualizacje.

Verizon mówi, że możesz aktualizować przez Wi-Fi , choć znów wygląda to na automatyczną, a nie ręczną, ale może otrzymasz drugie powiadomienie, jeśli połączysz się z Wi-Fi.


Mój numer kompilacji mówi 3.26.605.1 CL264707 release-keys. Nie mam nic, co mówi 4.06 lub 4.08.
animuson

@animuson Więc na pewno się nie zaktualizowałeś. Dodałem kilka informacji o możliwym uaktualnieniu Wi-Fi, ale myślę, że prawdopodobnie będziesz musiał niestety poczekać.
Mateusz

Zawsze mam połączenie Wi-Fi, gdy jestem w domu. Właściwie początkowo go wyłączyłem, aby zobaczyć, czy bez powodzenia odnajdzie aktualizację przez 3G, a potem włączyłem ponownie. Chyba będę musiał tylko poczekać i zobaczyć, ile czasu zajmie jej zdobycie. :(
animuson

2
Długo trzeba było wrócić do mojego telefonu, ale w końcu pojawił się kilka minut temu. : DI dopilnował, aby tym razem nie anulować.
animuson

@animuson Cieszę się, że to słyszę :)
Matthew Przeczytaj


-1

Po tygodniu sprawdź opcję aktualizacji systemu w ustawieniach, kiedy otworzysz opcję, oni automatycznie znajdą nowy system ... zostaną napisani, dekodując nową aktualizację, a jeśli dostaniesz nową aktualizację, dostanę ją ... to zajmie 7-14 dni lub mabe czasami mniej .... zdarzyło się również ze mną tylko poczekaj, a dostaniesz nowy ...... bądź ostrożny ..

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.