Jaka aplikacja na Androida odwzorowuje funkcję iPhone Siri (rozpoznawanie głosu)?


15

Nowa aplikacja Siri na iPhonie wygląda dość interesująco (przynajmniej z filmów). Czy istnieje aplikacja na Androida, która pasuje lub ulepsza tę samą funkcjonalność? W szczególności coś, co nie wymaga zapamiętywania automatycznych poleceń głosowych?

Próbowałem Vlingo , ale dla wielu żądań wydaje się po prostu przeprowadzić wyszukiwanie w Google, co pozostawia cię w przeglądarce internetowej bez funkcji głosowych.


Wyszukiwarka głosowa Google przeszła długą drogę od 2011 roku i ma podobną (a czasem) funkcjonalność lepszą niż Siri.
n00b

Odpowiedzi:


14

Nic (obecnie) nie może zrobić wszystkiego, co robi Siri.

W zależności od potrzeb możesz się zbliżyć.

Lifehacker napisał artykuł o twoich aktualnych alternatywach: Jak uzyskać Siri-Like Personal Assistant na swoim telefonie z Androidem za darmo

Podsumowując: Potrzebna będzie jedna z następujących opcji (lub ich kombinacja):

Aktualizacja : terryk2 wskazuje Iris , która jest obecnie w fazie testów alfa, co według przyznania twórców jest bezpośrednią reakcją na Siri.


Google szuka prawdziwej aplikacji do wyszukiwania w języku naturalnym: news.softpedia.com/news/… Jeszcze nie wyszedł
Ben Brocka

Jakieś aktualizacje w ciągu dwóch lat? Istnieją teraz telefony takie jak Moto X, które mogą słuchać w sposób ciągły.
Dan Dascalescu

8

Będąc jeszcze w fazie alfa, warto sprawdzić Iris . Ma ograniczony zestaw funkcjonalności Siri, ale wygląda na to, że obserwowanie jego rozwoju może być interesujące.


2

To byłaby wyszukiwarka Google , która ma również funkcje poleceń głosowych. Chociaż nie jestem pewien, jak intuicyjnie można wydawać polecenia, w porównaniu do Siri.


0

Powiedziałbym, że Vlingo jest prawdopodobnie najbliżej, ale nie ma mocy kontekstowej, którą robi Siri, ale jest bardzo blisko.


0

Na rynku Android dostępna jest aplikacja Skyvi . Początkowo korzystałem z IRIS, ale było dość wadliwe. Moim zdaniem jest to stosunkowo lepsze. To też jest humorystyczne.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.