Profil Gry Google Play nie zmienia mojego profilu gry na publiczny


12

Mam problem z aplikacją Google Play Games na moim tablecie.

Kiedy przechodzę do mojego profilu, widzę komunikat pokazujący mnie

Twój profil gry jest ukryty
Dotknij, aby zmienić to ustawienie

ZRZUT EKRANU

Aby go upublicznić, dotykam opcji i nacisnę Make Publicprzycisk. Następnie widzę wyskakujące okienko z informacją, że mój profil jest aktualizowany, a następnie pojawia się toast z informacją, że mój profil został zaktualizowany.

Jednak gdy wrócę i ponownie odwiedzę mój profil, wiadomość nadal się utrzymuje, co oznacza, że ​​mój profil jest nadal ukryty.

Ponadto mój przyjaciel powiedział mi, że nie widzi mnie na swojej liście „Graczy”, mimo że obserwuje mnie w Google+. Oznacza to, że mój profil nie jest publiczny.

Tak, Jak zrobić Mój profil publiczny?

Mój tablet ma system Android Kitkat 4.4.2 i zaktualizowałem wszystkie aplikacje (w tym gry Google Play).


Moja aplikacja Google Play jest teraz najnowszą wersją i nie mam teraz do czynienia z tym problemem.
Spikatrix

Odpowiedzi:


0

Znalazłem to na forum od eksperta Google ... Podsumowując dostępne opcje:

  1. Uruchom urządzenie w trybie awaryjnym bez uruchamiania zainstalowanej aplikacji i sprawdź, czy problem nie ustąpi - jeśli zostanie rozwiązany, prawdopodobnie przyczyną problemu jest jedna z aplikacji i wystarczy go odinstalować ...

  2. Zresetuj urządzenie, przechodząc do Ustawienia> Kopia zapasowa i zerowanie> Przywracanie danych fabrycznych, a następnie sprawdź, czy problemy nadal występują. Upewnij się, aby wykonać kopię zapasową wszelkich danych przed wykonaniem tej sugestii .

  3. Wreszcie, jeśli nic nie zostało rozwiązane, skontaktuj się z zespołem Google Play, aby uzyskać pomoc. Możesz do nich dotrzeć za pomocą tego linku , lub alternatywnie możesz zadzwonić niż z tego linku .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.