Misc. pliki, których nie mogę znaleźć, ale które zajmują około połowy dostępnego miejsca


9

Mam następujący problem: około połowa mojej pamięci telefonu jest wypełniona plikami zgrupowanymi jako Różne w aplikacji Android Storage. Problem polega na tym, że nie mogę znaleźć tych plików. Jeśli otworzę Misc. kategoria nie są wyświetlane żadne pliki, które mogłyby wypełnić tyle miejsca (to samo dotyczy analityka kart SD w programie ES File Explorer).

Pytanie brzmi, jak mogę znaleźć te pliki. (Podejrzewam, że to jakieś pozostałości po aplikacji BOINC, ale to mi w żaden sposób nie pomaga)

Zrzut ekranu z Androida Inside of the Misc.  Kategoria
Informacje o zajętej przestrzeni od ES explorer

Zrzuty ekranu z pamięci (kliknij obrazy, aby zobaczyć większe warianty)

Powinien być inny obraz ilustrujący sytuację z analizą analityka kart SD w ES File Explorer, ale nie mam na to dość karmy.


1
Dodaj adres URL do trzeciego zrzutu ekranu jako komentarz (po przesłaniu go do imgur). Ktoś, kto ma wystarczającą „karmę”, może ją dla ciebie zintegrować. // Kolejne podejrzenia to „nagrobki”, mieliśmy to już wcześniej. Nasze znaczniki magazynu wiki mogą dać dodatkowe wskazówki.
Izzy

Odpowiedzi:


7

Możesz wypróbować aplikację DiskUsage (bezpłatną), która wyświetla szczegółowe informacje o zużyciu pamięci, a także umożliwia:

  • Skanuj wewnętrzną lub zewnętrzną kartę SD i graficznie wyświetlaj przestrzeń zajmowaną przez katalogi / podkatalogi

  • Wybierz pliki / podkatalogi / katalogi do usunięcia

  • Ponownie skanuj po usunięciu, aby zwolnić żądane miejsce

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Możesz podać więcej informacji o tym, co robi aplikacja, niż wskazywać nam tę stronę?
KhoPhi,


@beeshyams thnx
Lasha Jalaghonia,

1
Och, chyba to pomogło. Rozumiem, że eksplorator ES wyświetlał te dane, ale nie uwzględniał „danych aplikacji” i odpowiednio miałem wrażenie, że dane tam są, ale nie są wyświetlane. Z drugiej strony aplikacja do przechowywania danych była myląca. Ta aplikacja odpowiada za to wszystko i wydaje się, że wszystkie dane są w końcu zgodne z prawem.
Stvad,

1

Rozważ te możliwości:

  • Czy masz włączony „Kosz” w ES Explorerze? Jeśli tak, sprawdź folder Kosz. Czasami łatwo zapomnieć, że usunięte pliki nie są usuwane podczas korzystania z ES.
  • Jeśli niedawno wyczyściłeś lub wyczyściłeś telefon, możesz przechowywać gdzieś poprzednie dane, zwykle gdzieś w .androidfolderze.
  • Możesz także włączyć wyświetlanie ukrytych plików w ES Explorerze, być może może dać wskazówki.
  • ES Cleaner też, uruchom go i zobacz, co znajdzie i myśli, że możesz wyczyścić. Najczęściej zapewnia link do katalogu, w którym znajdują się pliki do czyszczenia.

Mogę teraz myśleć o powyższym. Mam nadzieję, że to pomoże

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.