adb shell -> su: nie znaleziono


20

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jak mogę rozwiązać ten problem?

Urządzenia:

  1. Samsung Galaxy TabS - Android 4.4.2

  2. HTC M8 - Android 5.0.1

Dwa urządzenia mają ten sam problem.


8
Czy urządzenia są zrootowane? suplik binarny nie jest dostarczany z urządzeniami dostarczonymi fabrycznie. Musisz zrootować urządzenie (co wymaga znalezienia i wypchnięcia pliku subinarnego do /system/bin/lub /system/xbin/). Zobacz Co to jest rootowanie?
Firelord

bez korzeni w urządzeniu. Czy ta procedura nie jest wykonywana bez korzeni?
mcxxx,

3
Procedura, o której ci mówiłem, jest częścią rootowania. Aby przełączyć się na UID 0 (identyfikator użytkownika root), musisz mieć dostęp do niego, sua aby uzyskać do suniego dostęp , musi on być obecny jako pierwszy. Sposób przeniesienia pliku binarnego zależy od używanego urządzenia. Niektóre metody są wymienione tutaj: Jak zrootować urządzenie z Androidem?
Firelord

Miałem ten sam problem po usunięciu mojego „urządzenia”, które Visual Studio 2017 utworzyło i utworzyło nowe. Rozwiązanie to, aby upewnić się opuścić „GooglePlayStore” spełniło się .
Markus Zeller

Odpowiedzi:


7

Twoje urządzenie nie jest zrootowane. Aby zobaczyć, czym jest rootowanie i jak to zrobić:

Po zrootowaniu urządzenia będziesz mieć dostęp do stanu Super User na swoim urządzeniu (SU). Pamiętaj tylko, że rootowanie może zablokować urządzenie, jeśli zostanie wykonane niepoprawnie, podobnie jak manipulowanie plikami w katalogu głównym.


1
To nie jest odpowiedź. Pomóż zrootować, stary.
Deweloper
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.