Pobierz .mp3 zamiast odtwarzać je w Firefoksie na Androida?


17

Firefox na Androidzie automatycznie odtwarza linki .mp3 po ich kliknięciu. Jak mogę je pobrać zamiast natychmiast odtwarzać?


1
Odpowiedź na twoje pytanie jest prawdopodobnie dostępna na android.stackexchange.com/questions/114956/… . Jedyną różnicą jest to, że w sekcji 3 wartość niekoniecznie będziecom.google.android.music
Avia Efrat

Dzięki - cóż, to naprawdę nie działało. Kliknięcie „zresetuj” faktycznie całkowicie usunęło całą preferencję browser.download.preferred.audio/mpeg. Ale linki .mp3 są nadal odtwarzane wewnętrznie w przeglądarce. Dla jasności nie chcę od razu otwierać go w żadnej aplikacji. Celem jest pobranie pliku do odtwarzania offline.
Justinas Dūdėnas

1
BTW, przynajmniej w aktualnych wersjach Firefox Mobile zintegrowany odtwarzacz ma opcję pobrania pliku (długie naciśnięcie odtwarzacza i przejrzenie wyświetlonego menu).
Matteo Italia,

Odpowiedzi:


25
  1. W pasku adresu przeglądarki Firefox wpisz about:config.
  2. Szukać media.play-stand-alone.
  3. Możesz zobaczyć trueponiżej nazwy przedmiotu.
  4. Naciśnij nazwę elementu (nie na pasku wyszukiwania).
  5. ToggleOpcja pojawiła się w prawym dolnym rogu. Stuknij raz. Zauważ, że truezmieniło się nafalse
  6. Teraz, gdy klikniesz link .mp3, Firefox wyświetli okno Complete action usingdialogowe. Aby pobrać plik, wybierz Download.

Nie widziałem żadnej prawdy pod nazwą przedmiotów. Nie mogę tego zrobić w ogóle. Naprawdę chciałbym móc. Czy nie jest to możliwe na telefonie z Androidem? Czy to tylko dla komputerów?
Sandy,

Właśnie sprawdziłem to ponownie za pomocą Firefoksa 57.0 na Androidzie 8.0.0, a odpowiedź nadal jest ważna. Czy możesz opisać to, co widzisz?
Avia Efrat
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.