Czy istnieje sposób dodania zakładek do wszystkich zakładek w Chrome?


22

Czy istnieje sposób dodania zakładek do wszystkich zakładek w Chrome na Androida? (tj. kliknięcie prawym przyciskiem i Ctrlfunkcje nie są dostępne)

Jeśli to pomaga, używam tabletu z Androidem .


To nie jest bezpośrednia odpowiedź, to pomysł. Chodzi mi o to, że podobnie jak Chrome odczytuje plik z listą wszystkich otwartych kart, do synchronizacji musi być możliwe stworzenie skryptu lub małego programu, takiego jak mikro aplikacja, który odczyta i skopiuje te adresy URL.
Cervantes,

Odpowiedzi:


15

Natknąłem się na to pytanie, szukając sposobu, aby to zrobić, i wydaje się, że Chrome na Androida nie ma obecnie tej opcji.

Poniższe okazało się przydatne jako obejście:

  • Otwórz Chrome na pulpicie (zalogowany na to samo konto co na tablecie).
  • W nowym oknie naciśnij (Ctrl + H) lub przejdź do „Ustawienia> Historia i ostatnie karty> Historia”.
  • Stamtąd powinien pokazywać historię / karty posortowane według urządzenia.
  • Obok nazwy tabletu powinno być małe pudełko ze strzałką skierowaną w dół. Kliknięcie tej opcji daje opcje „Zwiń listę” lub „Otwórz wszystko”.
  • Wybierz opcję „Otwórz wszystko”, a wszystkie karty z tabletu powinny się otworzyć.
  • Teraz możesz albo nacisnąć (Ctrl + Shift + D) lub kliknąć prawym przyciskiem myszy jedną z kart i wybrać „Dodaj do zakładek wszystkie zakładki ...”.
  • Wybierz folder dla zakładek i powinieneś zostać ustawiony.

To prawda, trochę więcej pracy nóg niż po prostu naciśnięcie przycisku, ale jest to jedyna prawdziwa opcja, którą znalazłem, gdy masz ponad 100 zakładek na tablecie, które wymagają zakładek.


9
Ta synchronizacja z komputerem nie jest w rzeczywistości bardzo niezawodna. Mam około 100 kart otwartych w Chrome na Androida, a na pulpicie pokazuje mi tylko około połowę z nich. Teraz, gdy je dodałem do zakładek, nie pokazuje mi już żadnych zakładek na pulpicie (lub tylko 1-2), mimo że wciąż mam> 50 otwartych na telefonie komórkowym. To było kilka tygodni temu, więc czekanie, ponowne uruchamianie telefonu itp. Nie rozwiązuje problemu.
Ela782


-2

Użyj rozszerzenia chrome. W ten sposób: BookMark My Tabs

Lub możesz użyć tego Kopiuj wszystkie adresy URL, aby uzyskać bezpośrednie linki do wszystkich otwartych TAB. Zapisz jako .html(najłatwiejszy format, ale nie jedyny dostępny), a następnie łatwo importuj stamtąd jako zakładki / ulubione za pomocą wbudowanej funkcji importowania Chrome. Zakładając, że nie masz tabletu Apple.

tj: przycisk ustawień Chrome ( Chrom) >> Zakładki >> Importuj zakładki >> Zakładki .HTML plik >> Wskaż wygenerowany plik .HTML


8
Chrome na Androida nie obsługuje rozszerzeń.
LJD200
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.