Czy mogę otworzyć trasę utworzoną w Mapach Google w Nawigacji?


11

Chciałbym móc otworzyć tę mapę na telefonie w taki sposób, aby uzyskać szczegółową nawigację, podobnie jak w aplikacji Nawigacja.

Jednak pomimo moich eksperymentów wydaje się to niemożliwe. Myślałem, że Nawigacja i Mapy będą oparte na tych samych formatach i kodzie, ale wydaje się, że między nimi jest ściana.

Czy jest jakiś sposób na utworzenie, edycję i zapisanie mapy na pulpicie, a następnie wyświetlenie jej na moim telefonie do nawigacji krok po kroku?

Kluczem jest to, że używam tego do jazdy na rowerze i nie widzę swojego telefonu podczas jazdy. Chcę mieć słuchawkę i usłyszeć instrukcje dotyczące zakrętów.Dzięki, ale ten facet ma nieco inne problemy. Potrzebuje offline (nie mam), musi pracować w Androidzie 1.5 (mam 2.2) i muszę przyznać, że jestem trochę zdezorientowany przez sugerowane aplikacje. Czy mają zastąpić Mapy Google lub Nawigatora? Nie widzę jasno, jak by się otworzyły lub korzystały z map, które tworzę w Mapach Google na moim komputerze.
PYTAJĄCY

Próbowałeś Chrome-to-Phone ?
ale

Nie, ale spróbuję i zobaczę, co robi.
PYTAJĄCY

Odpowiedzi:


2

Mapy Google na Androida mają opcję rowerową. Musisz tylko wybrać go z rozwijanego menu.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


2
Twój interfejs różni się od mojego. Nie wiem, jak zrobić zrzut ekranu z mojego telefonu, ale moja (wersja 5.5.0) ma pole wyszukiwania i trzy ikony u góry (jedna oznacza „Miejsca”, jedna oznacza warstwy, a druga pobierz moją aktualną lokalizację). Nie mam ikony Map i Nawigacji tak jak Ty. Co mam zrobić, aby uzyskać interfejs? (Również, a ja doceniam tę odpowiedź, chciałbym jeszcze jak, aby móc importować stworzone trasy, więc nie mogę nazwać bezpośredniej odpowiedzi na moje pytanie.)
PYTAJĄCY

1

Najpierw zaloguj się do swojego konta Google na komputerze i otwórz mapy Google, znajdź trasę, którą chcesz jechać, a po lewej stronie zobaczysz opcję Zapisz na moich mapach, kliknij ją i zapisz na swoim koncie Google

Następnie otwórz mapy Google w telefonie komórkowym z Androidem w opcjach, które możesz zobaczyć Moje miejsca kliknij opcje (zakładając, że masz połączenie z Internetem) trasa zostanie otwarta na mapie, możesz wybrać wskazówki dojazdu z tego miejsca i załadować ją Mapy Androida;) wiwaty ..........


1
Spowoduje to przejście z bieżącej lokalizacji do wybranego początku / końca.
cjk

To działa dla mnie 4.0.3
Eric Cloninger

Mam takie samo doświadczenie jak @cjk. Ta metoda pobierze zapisaną lokalizację, a następnie wyznaczy trasę do tej lokalizacji z bieżącej lokalizacji. To nie to samo, że wytycza całą trasę, a następnie jest w stanie podążać tą trasą, czego oczekuje się w pytaniu.
PYTAJĄCY
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.