Czy można zapobiec niezamierzonemu ponownemu wybieraniu numeru z Historii połączeń?


10

Często mimowolnie stukam element na liście Historia połączeń, który zaczyna ponownie wybierać numer dzwoniącego. Zwykle chciałem stuknąć ikonę, aby wyświetlić czas trwania połączenia, ale zbyt łatwo jest zamiast tego nacisnąć nazwę lub numer. Czy w ogóle istnieje zmiana tego zachowania, aby automatycznie nie ponownie wybierać numeru dzwoniącego? Jeśli nie jest to możliwe, czy jest możliwe, aby monitował mnie o potwierdzenie przed ponownym wybieraniem numeru?

Jeśli jest to istotne, korzystam z Historii połączeń z Androidem 2.2 (Froyo) i HTC Sense.


Moim sposobem zapobiegania temu jest użycie Google Voice. Za każdym razem, gdy mam zadzwonić, daje mi to wybór użycia mojego prawdziwego numeru lub numeru Google Voice. Pomogło to zapobiec niektórym przypadkowym połączeniom przed ... Myślę, że stworzono by do tego celu aplikację.
Bryan Denny

@BryanDenny Robię to samo, działa całkiem dobrze, aby zapobiec wybieraniu kieszeni. Jedyny problem, jaki znalazłem, to to, że czasami robi się nerwowo, wydaje się, że jest związany z wypryskami, ale nie jestem pewien.
thunsaker,

Odpowiedzi:


6

Wypróbuj aplikację Call Confirm . Ta aplikacja zapyta Cię, czy zadzwonić, czy rozłączyć się z kontaktem, którego dotknąłeś w Historii połączeń.


To brzmi jak dobre rozwiązanie, chociaż jeszcze go nie wypróbowałem. Jestem trochę zaskoczony, że w systemie Android nie ma opcjonalnego monitu o potwierdzenie połączenia. Wydaje się to oczywistą cechą dla tych z nas, którzy mają niezdarne palce.
Mike Green
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.