Pytania otagowane jako infill

4
Jakie są zalety wypełnienia tarczycy?
Ostatnio widziałem kilka filmów poklatkowych, które wykorzystują wypełnienie gyroidów: faliste linie, które odkształcają się na warstwach, tak że fale kończą się naprzemiennie między dwiema osiami. Oprócz tego, że filmy poklatkowe wyglądają znacznie fajniej, jakie są zalety tego stylu wypełnienia w porównaniu do bardziej powszechnego kreskowania lub kreskowania?
20 infill 

4
Różne wypełnienia w tej samej części
Przeczytałem artykuł, aby zmienić inny wzór w zależności od ilości warstw, ale moje pytanie brzmi, czy możliwe jest posiadanie różnych wypełnień w tej samej części? Na przykład: Podstawa: ma wypełnienie 25%, ale ta sama podstawa ma kilka zaczepów na śruby i zamontuj część dla tego obszaru, wypełnienie musi wynosić 40% …
15 slicing  infill 

6
Wybierz procent wypełnienia
Ponieważ prowadzę drukarnię 3D w szkole inżynierskiej, uczniowie zawsze zastanawiają się, jaki procent wypełnienia wpływa na sztywność części. Wiem, że niemożliwe jest uzyskanie numerycznego rozwiązania tego pytania, ale może istnieje opcja symulacji w oprogramowaniu modelu już wyciętego. Nie widziałem w żadnym slicerze opcji eksportu jako .stl lub .step lub jakiegokolwiek …
14 cad  infill  analysis 

1
Slic3r - Czy mogę dodawać nowe wzory wypełnień?
Slic3r zawiera garść wzorów / algorytmów wypełnienia, w tym Rectilinear, Hexagon, 3D Hexagon, Concentric i Hilbert Curve. Czy są już jakieś dostępne wzorce / algorytmy, które mogę dodać do Slic3r? Jeśli tak, jak mogę je dodać?
12 slic3r  infill 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.