Jak przesłać moje prace do Thingiverse bez podawania mojego prawdziwego nazwiska do wiadomości publicznej


13

Chcę przesłać niektóre moje prace do Thingiverse bez podawania mojego prawdziwego imienia i nazwiska (wyświetlanie go na stronie profilu).

Wydaje mi się, że rejestracja mojego imienia i nazwiska na stronie jest prawidłowa, chyba że podają ją do wiadomości publicznej, a warunki wymagają podania prawdziwych i dokładnych informacji.

Próbowałem utworzyć konto w witrynie, ale je usunąłem, ponieważ w krótkim czasie nie mogłem znaleźć sposobu, aby ukryć swoje imię (ustawić inne) na stronie profilu.

Widzę niektóre konta, które nie wydają się wyświetlać ich prawdziwych nazwisk (na przykład ich nazwa w profilu jest równa identyfikatorowi konta, a przynajmniej nie w dwóch częściach: imię i nazwisko wymagane przy rejestracji), więc myślę, że to jest archiwizowalny.

przykłady:

Jak mogę ustawić swoje imię i nazwisko na stronie profilu w Thingiverse po rejestracji i zalogowaniu?


Może powinienem użyć YouMagine lub makershop.co , które nie wydają się pytać o moje imię i nazwisko, aby udostępnić moje prace.
MikeCAT

Odpowiedzi:


5

Aby zmienić wyświetlaną nazwę (w przeciwieństwie do nazwy użytkownika) w Thingiverse:

  1. Przejdź na stronę swojego profilu
  2. Kliknij „Edytuj profil” w kolumnie informacyjnej po lewej stronie
  3. U góry, obok „Thingiverse Settings” znajduje się kolejny link / karta o nazwie „Ustawienia Makerbot”. Kliknij to.
  4. Zmień pola Imię i Nazwisko i zapisz.

Pamiętaj, że ani imię, ani nazwisko nie jest wymagane; jeśli nie podano żadnego z nich, nazwa użytkownika będzie wyświetlana zamiast nazwy wyświetlanej.


Dzięki, działało! Pomyślałem, że uczynienie ich pustymi jest niemożliwe, ponieważ powiedzieli, że imiona i nazwiska są wymagane przy rejestracji.
MikeCAT,

Dołączyłem do tej społeczności tylko po +1. Ma sens, aby Makebot umieścił to ustawienie w miejscu, którego ludzie najmniej się spodziewają, ponieważ firma nie jest już właściwie integralna ze społecznością.
Scott Prive

Jeśli edytujesz, strzeż się, że została osiągnięta prawdziwa anonimowość: Twój profil publiczny zostanie zaindeksowany przez Google itp., A przypadek Google może zostać ujawniony przez „Wyświetl buforowaną stronę” w wynikach wyszukiwania.
Scott Prive

4

Możesz założyć dowolne imię i nazwisko podczas zakładania konta - Ty decydujesz, jak się nazywasz, ludzie przez cały czas stosują pseudonimy w „prawdziwym życiu”, jest to całkowicie do przyjęcia. W rzeczywistości jest bardzo niewiele miejsc, w których masz prawny obowiązek podania swojego nazwiska widniejącego na akcie urodzenia. Otwarcie konta Thingiverse nie jest jednym z nich.

Aby odpowiedzieć na drugą część pytania, tak, można zmienić nazwę wyświetlaną po utworzeniu konta. Byłbym jednak zaskoczony, gdyby zadali sobie trud przechowywania archiwum nazwisk z przeszłości.


Tak, ale sedno jego pytania brzmi: nieintuicyjne jest umiejscowienie tego ustawienia. Jest „ukryty” w „Ustawieniach Makerbot”, miejscu, którego nigdy bym nie szukał, ponieważ nie mam urządzenia Makerbot.
Scott Prive
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.