Kto jest świetną firmą rejestrującą domeny? [Zamknięte]


61

W przeszłości korzystałem z wielu rejestratorów domen, w tym Godaddy, 1 i 1, Host Monster, IX Web Hosting, lista jest długa. (nie mówiąc o hostingu)

Obecnie używam GoDaddy, jednak nie jestem z nich zadowolony. Potrzebuję świetnego rejestratora! Jeden kto:

  • ułatwia przesyłanie
  • rejestracja bezbolesna, bez dodatkowej sprzedaży
  • ma świetne zarządzanie domenami
  • ma niesamowitą obsługę klienta

Może taka firma nie istnieje. Nie wiem Czy znasz jeden?


3
Takie pytania „Lista X” powinny być wiki społeczności. Przekształciłem to pytanie.
Robert Cartaino

Ugh, przypadkowo głosowałem za zamknięciem jako „Off-Topic” - przepraszam, proszę zignoruj ​​głosowanie
Mark Henderson

1
Nigdy nie miałem problemu z GoDaddy, ale używam ich tylko do rejestracji. Każdy inny aspekt domeny, w tym serwery nazw, są obsługiwane przez inne podmioty. Jakie masz problemy z GoDaddy?
Bryson,

Nie podoba mi się ich obsługa klienta, niektórzy wiedzą, co robią, a inni nie. Sprawiają też, że kupowanie domeny jest uciążliwe. Chcę czegoś prostego. Nie chcę up-sellingu w domenie, może w samochodzie.
Kevin

1
Myślę, że to pytanie powinno dotyczyć tematu, na co wskazuje fakt, że jest ono użyteczne, a odpowiedzi są świetne.
Daniel Little

Odpowiedzi:


23

Gandi jest polecany. Właśnie przeniosłem tam niektóre moje domeny, był to dość prosty proces.


1
Hasło „no bs”. :) Rejestracja domeny jest trochę droga.
citadelgrad

1
Gandi jest jednak bardzo drogi ... Ale są świetne, jeśli jesteś Amerykaninem próbującym „off-shore” swoich zasobów domeny.
intlect

Podoba mi się pełna kontrola nad oferowanymi przez nie rekordami DNS
JannieT

Jednak ich stopy dyskontowe i masowe rabaty są bardzo rozsądne. Nie pobierają opłat za zachowanie poufności informacji o domenie (coś, za co inni znaczący rejestratorzy pobierają znaczne kwoty).
Oli

Osobiście nigdy nie korzystałbym z firmy, która nie oferuje całodobowej pomocy telefonicznej i gandi.net, choć dobrze wyglądają, nie oferują tego.
Technicalbloke

28

Naprawdę lubię Namecheap .

Przesyłanie jest łatwe. Zarządzanie domenami jest łatwe. Nie ma sprzedaży dodatkowej, kupujesz domenę, jest twoja, zastosuj WhoIsGuard, jeśli chcesz zatrzymać ujawnianie danych osobowych, jeśli ktoś zrobi WhoIs w Twojej domenie.

Nie mogę jednak zeznawać w sprawie obsługi klienta.


Po drugie, świetne narzędzia serwisowe i administracyjne bez ciągłego spamowania reklam.
Nat Ryall

Skontaktowałem się z obsługą klienta raz i było to dobre doświadczenie. Wysoce rekomendowane.
The Pixel Developer

5
Ja też często używałem NameCheap w przeszłości. Chodzi o to: 1. Namecheap nie jest rejestratorem. (OK, to akredytowany rejestrator, po prostu nie korzysta z akredytacji domen kupionych przez namecheap.com). Namecheap jest sprzedawcą Enom. A Enom nie jest najlepszym rejestratorem. Może mieć jeden z najlepszych interfejsów API w branży, ale ma kiepską historię [google: enom sucks]. 2. Obsługa klienta: zwykle kretyni ze skryptem (oczywiście z pewnymi wyjątkami). Fajną rzeczą jest to, że czat na żywo. Uwaga dodatkowa: nigdy nie byli w stanie pomóc. Obsługa poczty e-mail wydaje się jednak lepsza.
intlect4

Dreamhost to świetna firma hostingowa. Używam ich od około 5 lat bez jednej skargi.


Jestem również na DH, a zakupy domen na stronie są całkiem przydatne. Szkoda, że ​​oferują tylko tyle TLD ...
Grant Palin,

Używam ich do hostingu, ale GoDaddy do rejestracji. Gdybym zostawił ich jako gospodarza, nie czułbym się komfortowo, zostawiając z nimi moje domeny po fakcie.
Bryson,

3
Dlaczego? Godaddy jest również hostem internetowym. Godaddy znany jest z podejrzanych praktyk biznesowych, podczas gdy DreamHost szczyci się dzieleniem się polityką „Nie bądź zły” jak Google. Przynajmniej rejestrator domen DreamHost nie współpracuje ze squattersami domen.
Lèse majesté

4

Muszę wspomnieć o Monikerze . Są top 10 rejestratorami, mieszkają w USA (co jest miłe dla Europejczyków, biorąc pod uwagę, że jeśli ktoś z UE chce pieprzyć się z jedną z twoich domen, uderzy w amerykańską stonewall, ale może nie być tak świetnie, jeśli jesteś Amerykaninem próbującym chronić swoje zasoby internetowe), a ich roszczenie nigdy nie spowodowało utraty domeny. Są cholernie bezpieczne, a jeśli zrobisz to w Google, zobaczysz, że wolą rejestratorów domen. A domenami są ludzie bardzo dobrzy, no cóż, kupowanie domen i utrzymywanie ich.


+1 za pseudonim. Ich narzędzia ułatwiają zarządzanie wieloma nazwami domen jednocześnie. Byłem z nimi od lat.
John C

Odrażony jednym z ich adresów URL: moniker.com/buyerauthenication/test.jsp Nie wydaje się też, aby rozpoznawali adresy IP Australii podczas próby zakupu.
DefenestrationDay

3

Używam PairNIC od dłuższego czasu, głównie dlatego, że hostuję w parze Networks od około 96 roku i uważam, że są niesamowicie niezawodne.

Zdecydowanie nie najtańszy, najłatwiejszy w użyciu ani najseksowniejszy. Plusem jest to, że nie ma większych upsellów, narzędzia do zarządzania są solidne i wcale nie są płatkowe.


Myślę, że jedną z zalet PairNIC jest to, że BARDZO łatwo możesz przenosić domeny między kontami pairNIC. Przydaje się, gdy klient musi mieć dostęp do swojej domeny i trzeba ją przenieść z głównego konta posiadania. Pozwalają również na łatwe przenoszenie do innych rejestratorów.
Matt

3

Aktualizacja: Miałem straszny czas, próbując przenieść się do NameCheap, zmuszając ich do odroczenia procesu o 2 miesiące z powodu ich zasad odblokowywania. Spójrz na komentarze przed użyciem ich jako usługi.

Jeśli możesz zignorować wszystkie irytujące upselling, to Godaddy jest przyzwoitym dostawcą, ich narzędzia zarządzania są w rzeczywistości całkiem dobre.


12
niestety bardzo trudno zignorować ich upselling - jest wszędzie i bardzo nachalny imo.
robjmills,

Upselling jest częścią biznesu. Używam GoDaddy całkiem sporo i nigdy nie miałem żadnych problemów.
Virtuosi Media,

4
Miałem trochę okropnych doświadczeń z GoDaddy. Naprawdę nie potrafię wymyślić żadnej przewagi nad innymi rejestratorami poza cenami promocyjnymi.
Joe Phillips

8
Przeczytaj niektóre z horrorów na nodaddy.com przed użyciem GoDaddy. Pomiędzy upsellem, panel sterowania, który sprawia, że ​​kupujesz bardziej bezużyteczne badziewie prawie przypadkiem i chcesz się powiesić, ponieważ nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, blokad, które starają się wymusić, ogromnej ceny za ich opcja Prywatności Domeny i naprawdę oszołomieni przedstawiciele obsługi klienta, chciałem uzyskać opcję $ 79 / rok, aby usunąć wszystkie bzdury z ich CP ...
intlect

2
Aby dodać do tego wątku, Godaddy znalazł się ostatnio pod wielkim ostrzałem za wspieranie SOPA, kontrowersyjnej ustawy antypirackiej. W ciągu ostatnich kilku tygodni opuściły ich dziesiątki tysięcy klientów.
DisgruntledGoat

1

Na rynku holenderskim istnieje TransIP (www.transip.nl); Świetne wsparcie, bezpośrednia rejestracja domen .nl i innych domen (w innych rejestrach musisz wypełnić i przefaksować formularze, aby załatwić sprawę, tutaj wystarczy zalogować się online); Dobre ceny i dobry panel sterowania. E-maile są najczęściej odbierane w ciągu kilku minut. To mój wybrany rejestrator.


1

Z DirectNIC korzystam od wielu lat bez żadnych problemów. Oferują różnorodne domeny TLD i nie denerwują Cię ciągłymi wyprzedażami, takimi jak GoDaddy. Ich ceny są nieco wyższe niż GoDaddy, ale możesz uzyskać przyzwoite zniżki, jeśli kupisz hurtowo lub przeniesiesz w wielu domenach.


1

Wiem, że jestem spóźniony do gry, ale niektóre dodatkowe informacje nigdy nie są złe ... Słyszałem, że namecheap i gandi są dobre. Właśnie zacząłem używać namecheap i do tej pory jestem szczęśliwy.

Poleciłbym trzymać się z dala od 1and1.com i GoDaddy. W tym wątku już zostało powiedziane o GoDaddy. Ale 1 i 1 to kompletny koszmar. Zacząłem z nimi wiele lat temu i coraz bardziej byłem rozczarowany. Do tego stopnia, że ​​przenoszę z nich wszystkie moje domeny. Ale to jest bolesne (oczywiście) ...

Myślę, że będę trzymać się namecheap.


0

Polecę easyDNS . Są dobrym rejestratorem nazw domen i oferują doskonałą usługę hostingu DNS. Ich ceny nie są najtańsze, ale jestem bardzo zadowolony z usługi, którą otrzymuję za swoje pieniądze.

Kupowałem domeny z GoDaddy już wcześniej i denerwuje mnie również sprzedaż dodatkowa. Ale korzystałem z nich przy zakupie wielu nazw domen w spekulacjach - GoDaddy były masowo tańsze niż easyDNS - ale później przeniosłem do easyDNS nazwę domeny, którą ostatecznie zachowałem.


1
uważałem easyDNS za kosztowny niż chrzestnik
Amit Kumar Gupta

Tak, easyDNS kosztuje więcej niż GoDaddy. Jak powiedziałem, nie są najtańsze. Polecam je za ich obsługę i szybkość reakcji.
Chris W. Rea

0

Byłem zadowolony z Dotster , chociaż są one nieco lekkie na temat dołączonych funkcji. Prawie bez sensu.


Nie jestem już fanem Dotster. Moja domena właśnie wygasła. Nigdy nie otrzymałem od nich powiadomienia e-mail. Zanim to zauważyłem, musiałem poczekać, aż mój e-mail przestanie działać. Ponadto zmienili moje serwery dns na usługę parkowania. Po odnowieniu nie przywrócili moich ustawień dns ...
firedfly,

0

Miałem dobry sukces z częścią Hover Tucows. Mają wsparcie telefoniczne i e-mail, które są naprawdę pomocne i nie wymagają sprzedaży dodatkowej.0

Od lat korzystam z UK Web Solutions Direct i nigdy nie miałem żadnych problemów. Są niezawodne i niezbyt drogie.

Z drugiej strony, kiedyś korzystałem z easyspace i były one drogie, trudne w użyciu i wyjątkowo słabej obsłudze klienta.


0

Chcę dodać scenariusz do przemyślenia przy wyborze jednej z tych firm. Niedawno usługa, z której korzystam, o nazwie Jotform, miała nazwę domeny zarejestrowaną w Godaddy zamrożoną z powodu dochodzenia. Największym problemem jest to, że stało się to bez ostrzeżenia. Oto kilka szczegółów na temat tego, co się stało. Założę się, że wielu rejestratorów ma zasady, które pozwoliłyby na to samo. Na swoim blogu Jotform twierdzi, że przeniósł się do Namecheap i Hover ze względu na ich stanowisko wobec SOPA i cenzury internetowej. Jeśli prowadzisz witrynę, która zawiera treści generowane przez użytkowników lub hostowane, zwróć uwagę!


-1

Korzystam z 123-reg.co.uk od wielu lat i mam z nimi wiele domen. Są (jednym z?) Największych rejestratorów w Wielkiej Brytanii.


1
Okropne towarzystwo. Jestem tu tylko teraz, ponieważ próbuję uciec od nich, naiwnie zakładając, że prosta rejestracja domeny i DNS byłyby trudne dla każdej firmy! To tylko ból za każdym razem, gdy muszę z nimi współdziałać, ich hosting to śmieci, a ich panel sterowania to żart.
Technicalbloke
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.