Lokalne strategie SEO


10

Jakie są twoje strategie dla lokalnego SEO? Na przykład, gdybyś miał firmę zajmującą się projektowaniem stron internetowych w Lincoln w stanie Nebraska, co zrobiłbyś dla swojej witryny z punktu widzenia SEO?


Gdyby dziś zadano to pytanie, zamknęłbym je jako zbyt szerokie. Lokalne pozycjonowanie jest zbyt wielkim tematem, aby poruszyć go w kilku akapitach.
Stephen Ostermiller

Odpowiedzi:


7

Po zajęciu wpisu w Miejscach Google, a także w lokalnych wykazach Bing i BOTW. Zaczynam od lokalnej wyszukiwarki cytatów. To pokazuje, gdzie twoi najlepsi lokalni konkurenci promują swoją stronę internetową http://www.whitespark.ca/tools/local-citation-finder/ i daje ci dobry pomysł, gdzie promować lokalnie.

Również w zależności od branży Yelp może być świetnym zasobem.


3
Będąc na mapie Google jest duży duży duży dla lokalnych odwiedzających.
Kzqai

10

Upewnij się, że używasz <address>znacznika HTML i umieścisz w nim swój adres. Jeśli nie chcesz używać adresu domowego, użyj skrytki pocztowej lub adresu sklepu UPS (pamiętaj, aby mieć tam skrytkę). Umieść go w stopce witryny i na stronie kontaktowej.

Dodaj także swoją firmę do Miejsc Google .


tag adresu fajne +1.
Marco Demaio,

Czy tag <address> może być łączony z tagami mikroformatów, czy może powodować konflikt / dodawać duplikację?
Steve

5

Wraz ze wskazówkami Johna Conde, spróbuj także dodać znaczniki znaczników, aby dodać więcej soku semantycznego. Sprawdź http://microformats.org/


+1 dla mikrodanych. Myślę, że to prawdziwy sekret i może pomóc małym firmom szybko wyprzedzić konkurencję.
Howdy_McGee
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.