wykrywanie, kiedy osiągniesz limit trafień dla darmowego konta Google Analytics


11

Jestem użytkownikiem darmowego konta Google Analytics i obawiam się, że zbliżam się do 10 000 000 odsłon (odsłon, wydarzeń itp.) Miesięcznie.

Stan Google w ich dokumentacji :

Ograniczenia te dotyczą usługi internetowej / właściwości / identyfikatora śledzenia.

10 million hits per month per property

Jeśli przekroczysz ten limit, zespół Google Analytics może się z Tobą skontaktować i poprosić o uaktualnienie do wersji Premium lub wdrożenie próbkowania klienta w celu zmniejszenia ilości danych przesyłanych do Google Analytics.

Zauważam jednak, że nie ma nic do powiedzenia, że ​​możesz sprawdzić lub sprawdzić swoje bieżące wykorzystanie w danym miesiącu. Mam dostęp administratora do konta Google Analytics, ale nie widzę żadnej funkcji, która pozwoliłaby mi sprawdzić miesięczne zużycie. Nie wiem, czy Google to oferuje, czy to za pomocą interfejsu administratora, czy poprzez kanały wsparcia - ale z pewnością byłaby to przydatna funkcja.

Czy w ogóle bezpłatny użytkownik GA może uzyskać te informacje?


3
Gratulacje! Jest to miły problem :) Dobre pytanie.
Itai

Na pewno są to tylko aktualne wyświetlenia strony w danym miesiącu - 10.000.000 = ile pozostało…
Simon Hayter

@ przez to zależy od tego, co jest uważane za „hit” - jeśli jest to wiele elementów (odsłony, wydarzenia itp.), ręczne dodawanie informacji może być żmudne, a nadal możesz nie być pewien, czy wszystko wziąłeś pod uwagę.
joshuahedlund

Cóż, rozważę 1 wyświetlenie strony, 1 zdarzenie = 2 - 10 000 000, więc powinno to być odsłony strony + wydarzenia - 10 000 000, ale oczywiście mogę się mylić.
Simon Hayter

@bybe Jak mówię w pytaniu, „trafienie” obejmuje odsłony i zdarzenia, więc nie jest to tylko limit odsłon.
crmpicco

Odpowiedzi:0

Jak wspomniano w komentarzach, na pewno

number of page views + number of events

Czy możesz wyjaśnić, czego brakuje w tej logice? Również

If you go over this limit, the Google Analytics team might contact you

może się z tobą skontaktować, nie oznacza to, że jest to twardy i szybki limit; Jest również bardzo prawdopodobne, że opiera się on średnio na kilku miesiącach, na przykład lata temu, kiedy limit wynosił 5 mln miesięcznie, witryna trafiła 6 mln i nie skontaktowano się z nią, po prostu miał niezwykły szczyt tu i tam, ponieważ ruchu digg

Gdybym był tobą, zrobiłbym sumę za rok 2013 i obliczyłem średnią liczbę PV + wydarzeń dziennie, a także czasy o 30 i odejdę od tej liczby. Jeśli ta liczba puka w 10M, prawdopodobnie nadejdzie czas na opracowanie planu b!


0

W Google Analytics możesz określić daty, dla których chcesz zobaczyć informacje. Powinien znajdować się w prawym górnym rogu deski rozdzielczej.

Następnie, w sekcji Standardowe raporty, link Przegląd odbiorców powinien prowadzić do sprawdzenia liczby odwiedzających, którzy widzieli Twoją witrynę w tym czasie.


0

Utwórz raport niestandardowy ==> wybierz trafienia metryczne ==> i dowolny wymiar, który wybrałem, typ użytkownika, a otrzymasz szereg trafień.wprowadź opis zdjęcia tutaj

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.