Dowiedz się, kto jest właścicielem kodu UA Analytics UA


17

Stary klient skontaktował się z nami, pytając o dostęp do GA, ale nie jest to coś, co mamy, a firma, która naszym zdaniem ma, nie rości sobie prawa własności.

Czy istnieje sposób, aby skontaktować się z Google, aby zapytać, kto jest właścicielem określonej UA? Lub zresztą zrobić to bez Google?

Powinienem wspomnieć, że nie chcemy własności, chcemy tylko wyśledzić, kto ją ma, i wskazać klientowi właściwy kierunek.


Jeśli masz dostęp do witryny przez ftp, możesz ubiegać się o własność.
milo5b,

3
także, jeśli chcesz tylko zobaczyć, kto jest właścicielem, usługa ta może pomóc (oczywiście nie w 100% niezawodna) spyonweb.com
milo5b

Dzięki @ milo5b, ale nie chcemy własności, chcemy po prostu przekazać to, co robi klientowi. Zakładam również, że twierdzenie, że własność byłoby jak założenie nowego konta GA, aby historyczne rzeczy zginęły. Wreszcie nie mamy dostępu do FTP.
Toby

Jeszcze raz dziękuję za sugestię spyonweb.com, to było to, co kiedyś ustaliliśmy, kto według nas się tym zajmuje, ale jak mówię, mówią, że nie - naprawdę potrzebujemy kanonicznej odpowiedzi z jakiegoś oficjalnego miejsca.
Toby

Odpowiedzi:


11

To nie jest bezpośrednia odpowiedź, ale jednym ze sposobów, aby dowiedzieć się, jakie inne witryny znajdują się na tym samym koncie Analytics, jest skorzystanie z wyszukiwania wstecznego. Zakładając wielokrotności (ponieważ wydaje się to sytuacją klienta, może to dać ci wskazówkę, kim jest właściciel, lub przynajmniej kilka innych potencjalnych kontaktów, aby ludzie mogli się skontaktować i wrócić do pracy.


4
Teraz wydaje się być zepsuty.
detly

2

Musiałem to robić wiele razy, przejmując usługi SEO dla klientów.

Wyślij wiadomość e-mail na adres adwords-support@google.com lub poproś osobę, która chce uzyskać dostęp, o przesłanie wiadomości e-mail. Wyjaśnij sytuację i powiedz, że potrzebujesz dostępu do konta GA. Otrzymasz wiadomość e-mail, która wygląda następująco:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Tak długo, jak masz dostęp do FTP, nie stanowi to problemu. Z mojego doświadczenia dzieje się dość szybko.


1

Nie możesz uzyskać informacji od Google. Tutaj określają zasady dotyczące identyfikowania właściciela identyfikatora Google Analytics :

AnalyticsPro.Aruna powiedział:

Niestety z powodu problemów z bezpieczeństwem konta nie możemy ujawnić ani dodać danych logowania do kont Google Analytics.


1

Spróbuj www.domainmetrics.de, aby dowiedzieć się, do kogo należy określony identyfikator analityki (brak znajomości języka niemieckiego).


Cześć Frank, nie musisz podpisywać swoich postów, ponieważ są one już podpisane przy użyciu karty użytkownika w prawym dolnym rogu. Twoje dane osobowe i witryna internetowa, jeśli zdecydujesz się je udostępnić, mogą i powinny przejść do Twojego profilu osobistego.
doppelgreener,

0

Spróbuj wysłać wiadomość e-mail do Google, poszukaj sekcji pomocy / wsparcia w Google Analytics. Innym sposobem byłoby zgłoszenie roszczenia przez klienta, a następnie wyświetlenie wszystkich właścicieli, gdy klient się zaloguje.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.