Którego skryptu e-commerce powinienem użyć?


9

Jest to ogólne pytanie typu „ catch-all ” społeczności wiki, które ma odpowiedzieć „Potrzebuję skryptu eCommerce, który wykonuje pytania X, Y i Z ...”.

Jeśli Twoje pytanie zostało zamknięte jako duplikat tego pytania i uważasz, że podane tu informacje nie zapewniają wystarczającej odpowiedzi, otwórz dyskusję na temat Pro Webmasters Meta .


Mam listę funkcji, które chcę dla skryptu eCommerce mojej witryny - gdzie mogę znaleźć skrypt, który zawiera je wszystkie?

Odpowiedzi:


8

Webmasterzy FAQ nakreśla charakter dopuszczalnych pytań dla tej strony: badania dostępnych rozwiązań i zapewnienie niepotwierdzonych porady wykracza poza cel tej strony Stack Exchange Network, więc tego typu pytanie byłoby lepiej nadaje się do czatu lub innego forum.

Biorąc to pod uwagę, istnieje wiele bezpłatnych i otwartych systemów e-commerce, a także licencjonowanego oprogramowania i płatnych usług, które mogą spełnić Twoje wymagania.

Niektóre z najpopularniejszych skryptów e-commerce to:

  • Magento
    • Plusy: -
    • Cons: --
  • osCommerce (php, darmowy i open source)
    • Plusy: -
    • Cons: --

Wszystkie wyżej wymienione skrypty e-commerce są oparte na koncepcji modów (wtyczek), które rozszerzają funkcjonalność aplikacji - istnieje wiele modów, a nowe mody są tworzone codziennie.

Jeśli zbadałeś różne skrypty e-commerce i dostępne mody, ale nie możesz znaleźć niczego, co spełni twoje potrzeby, powinieneś skonsultować się z programistą (lub zrób to sam), który może zbudować coś zgodnie ze specyfikacją albo jako modyfikację istniejącego skryptu e-commerce, albo jako samodzielna aplikacja.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.